Спорткомітет зацікавився станом спортивно-оздоровчих споруд Запоріжжя - lghoПерший заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Володимир Авраменко відвідав Запоріжжя.

Під час перебування в Запорізькій області перший заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН детально ознайомиться з розвитком спортивно-оздоровчих споруд, спортивних комплексів і загалом спорту та фізичного виховання в області, адже Запоріжжя називають «столицею ігрових видів спорту України». 

Зокрема, Володимир Авраменко побував на веслувальному каналі та на спортивно-водній базі міста Запоріжжя. Спортивно-водна база наразі перебуває в запущеному і непривабливому стані та потребує значних інвестицій для розвитку. Зазначимо, що в області вже знайшлися інвестори, які мають бажання та можливість вкласти необхідні кошти у відбудову комплексу для розвитку водних видів спорту.

Окрім того,  Володимир Авраменко планує відвідати Запорізьке відділення Комітету з фізичного виховання та спорту, а також ознайомитися з іншими освітянськими спортивно-оздоровчими базами та майданчиками Запорізької області.

Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *