Головою Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України призначено Михайла Мельника - isduyСьогодні на посаду голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України заступив Михайло Мельник.

Трудова біографія Михайла Мельника тісно пов’язана з освітянським спортом. Мельник Михайло Григорович – віце-президент Івано-Франківської обласної федерації волейболу, суддя-міжнародної категорії з волейболу. До речі, Мельник перший серед вітчизняних арбітрів обслуговував фінальну частину чемпіонату світу з волейболу.

Упродовж останнього часу Михайло Мельник на посаді заступника директора департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації розбудовував учнівський і студентський спорт на Прикарпатті. 

Сьогодні Михайло Мельник познайомився з працівниками центрального офісу освітянського Спорткомітету. За його словами, нині найголовніша мета Комітету – виховання сильної та здорової молоді, залучення юнаків і дівчат до активних занять спортом, широка пропаганда здорового способу життя.

Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *