Із 11 до 17 червня 2014 року група працівників, стипендіатів і студентів Варшавського університету (Республіка Польща) під керівництвом доктора Радослава Карасєвіча-Щипьорского виконувала Міжнародний дослідницький проект «Спільний кордон – спільна спадщина. Новий погляд на польські і турецькі фортеці на Дністрі».

12 червня гості з Польщі відвідали Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, де відбулася зустріч із ректором університету професором Сергієм Копиловим, деканом історичного факультету доцентом Володимиром Дубінським і науково-педагогічними працівниками та студентами університету. 

У проекті взяли участь партнерські українські вищі навчальні заклади: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (Івано-Франківськ), Національний університет імені Юрія Федьковича (м. Чернівці) та Національний університет імені Івана Огієнка (м. Кам’янець-Подільський). Польські та українські науковці провели спільні дослідження документації та фотографічну фіксацію з повітря замків і фортець над Дністром – у Кам’янці-Подільському, Хотині, Окопах (Каплиця св. Трійці), інших об’єктів історичної спадщини, що знаходяться поблизу.

За інформацією Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу