Під час чергового засідання Житомирського обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення і відпочинку дітей улітку 2014 року обговорювали питання організації оздоровчої кампанії в м. Новограді-Волинському, Новоград-Волинському та Лугинському районах. Нині, зокрема триває мобілізаційна робота зі створення оздоровчого табору на базі Липниківської дільничної лікарні з цілодобовим перебуванням 30 дітей із Луганська.

У Новограді-Волинському в 10 пришкільних таборах міста оздоровлюються 780 дітей. 5 дітей пільгових категорій відправлено до оздоровчого центру «Молода гвардія», 29 дітей оздоровлюються в таборі «Лісова пісня» на базі санаторію в смт Кам’яний Брід Баранівського району. За путівками Міністерства охорони здоров’я оздоровлено 40 дітей. За весь літній період планується оздоровити 30-40 % дітей міста.

У Новоград-Волинському районі завершується робота 18 пришкільних таборів, де відпочивають 1 342 дитини. У районі планується оздоровити близько 600 дітей, які проживають на території, що постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи. Загалом по району буде оздоровлено 55 % дітей.

У Лугинському районі на роботу двох пришкільних таборів, де перебувають 142 дитини, з місцевого бюджету виділено 20 тис. грн. У районі налагоджена робота щодо оздоровлення дітей за кордоном. Цьогоріч за кошти швейцарського благодійного фонду та французької асоціації планується оздоровити 92 дитини, які мають статус потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС.

За інформацією Житомирської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу