Жінка в США продає душі знаменитостей - 21948 620x412У Міннеаполісі (США) місцева мешканка тримає магазин під назвою SoulsRUs, де по 15 доларів продає душі знаменитих людей. Баночку з душею можна купити тільки на території США, доставка коштує додатково 5 доларів.

Моллі Гейтс продає баночки з рожевою речовиною, схожою на вату. Жінка стверджує, що душі саме такі. Кожна тара підписана. Увагу журналістів привернув  цікавий магазин тільки тепер, хоча працює ще з 18 грудня минулого року. На сьогодні вже реалізовані «душі» Райана Гослінга, Бейонсе, Опри Вінфрі, Дженніфер Лоуренс, а також реп-виконавця Дрейка. А ось недавно в продаж надійшла «душа» Макконахі.

Гейтс каже, що ловить душі знаменитостей тоді, коли вони сплять. Як конкретно вона це робить, жінка не сказала, проте повідомила, що красти душі вміє з дитинства. Першим її «трофеєм» була душа хом’яка подруги. За словами Гейтс, викрадення душ – доволі безболісна операція.

До речі, один із журналістів вирішив відкрити банку з «душею». Усередині знаходилася штучна павутина, пофарбована фарбою з балончика.

За матеріалами mirfactov.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *