Що робити, якщо iPhone впав у воду - gbfgdfhfghБезперечно, треба одразу ж витягти телефон із води. Важлива кожна секунда, тому від швидкості вашої реакції залежать шанси зберегти девайс.

Після цього одразу вимкніть живлення, витягніть гаджет із чохла, зніміть захисну плівку (якщо під нею є водяні бульбашки).

Далі начисто протріть свій телефон сухою тканиною (можна вибрати будь-який відповідний матеріал, бажано без ворсинок, щоб уникнути непотрібної чистки в майбутньому).

Особливо уважно протирайте роз’єми і кнопки – до повного зникнення видимої вологи. Краще використовувати ватні палички, спонжі і т.д.

Після зникнення видимої вологи, слід прибрати вологу зсередини. Візьміть герметичний пакет і наповніть його рисом, наприклад, довгозернистим. Потім помістіть у пакет свій телефон і закрийте його так, щоб усередині залишилося трохи повітря. У такому вигляді він повинен пролежати від 36 до 48 годин.

Успішність залежить від типу рідини, яку пролили на смартфон. Однак головним критерієм усе ж таки є швидкість реакції і оперативність ваших дій.

Після сушіння варто перевірити датчики вологи. При контакті з рідиною вони червоніють. Для зручності огляду використовуйте кишеньковий ліхтарик або лупу з підсвічуванням. На різних моделях iPhone такі датчики знаходяться в різних місцях.
Наслідки можуть бути різними, перестануть працювати кнопки або роз’єми, сенсор погано або взагалі перестане реагувати на дотики тощо. У такому випадку необхідно звернутися до спеціалізованого сервісного центру.

За матеріалами bigmir.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *