Міністр вирушив до Сполучених Штатів - kvit sergijВід сьогодні, 18 червня, і до завтра, 19 червня, міністр освіти і науки Сергій Квіт перебуватиме з візитом у Вашингтоні (США). Під час відрядження Сергій Миронович візьме участь у роботі ІІ Саміту українсько-американської робочої групи: щорічний табель України (US-UA Working Group Yearly Summit II: Providing Ukraine with an Annual Report Сard).

Там він виступить із доповіддю на тему: «У чому полягає важливість вільної, стабільної та процвітаючої України? – Погляд з України». Зокрема, міністр освіти і науки проінформує учасників саміту про поточний стан і перспективи розвитку освітньої та наукової галузей України.

Саміт об’єднає урядових і провідних представників громадських організацій України, США, Канади та ЄС із метою аналізу основних досягнень України у 2013-2014 роках за шістьма категоріями: ефективна демократична політика, розвинена ринкова економіка, життєздатна соціальна єдність, енергетична незалежність, загальна безпека, національна ідентичність.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *