Школярів навчають захищатись - 00030354 215x135Цього понеділка, 16 червня, на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді” відбулося відкриття ІХ обласного збору-змагань Кіровоградського відділення ВГДР «Школа безпеки», що його організували Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Кіровоградській області, департамент освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації, навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області, КВ ВГДР «Школа безпеки». У ньому взяли участь 14 команд області. Учасники змагань розмістилися в наметовому містечку на території туристичного центру.

Збір-змагання відкрила директор департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації Ельза Лещенко.

Протягом 3-х днів учні зможуть відчути всю романтику спортивних змагань. Вони візьмуть участь у змаганнях на дистанції «Пошуково-рятувальні роботи в умовах природного середовища з елементами рятувально-прикладної дистанції», а також у «Рятуванні постраждалого з висотного об’єкту». А ще їх очікує цікава конкурсна програма, що передбачає агітаційно-презентаційний конкурс, конкурс представлення команд і конкурс стіннівок.

Усі учасники зборів-змагань пройшли психологічне тестування, проведене фахівцями Управління ДСНС України в області.

За матеріалами: Департамент освіти і науки Кіровоградської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *