Відповідно до укладених Генеральною прокуратурою України і Національним юридичним університетом ім. Ярослава Мудрого, Національним університетом «Одеська юридична академія» та Львівським національним університетом ім. Івана Франка договорів про співпрацю у підготовці фахівців для органів прокуратури організовується добір вступників на навчання у 2014 році.

Із метою покращання співпраці з базовими вишами в питанні відбору бакалаврів для вступу до Національної академії прокуратури України, кількість рекомендацій бакалаврам серед студентів цих ВНЗ не обмежується. Добір решти вступників до відомчої академії проводиться серед студентів провідних вишів держави, зокрема Київського, Львівського, Донецького національних університетів.

Рекомендації для вступу на навчання Дніпровською екологічною прокуратурою надаються насамперед особам, які мають високий рівень загальноосвітньої підготовки, успішно пройшли зовнішнє незалежне оцінювання та виявили схильність до прокурорсько-слідчої діяльності.

Правила прийому до базових навчальних закладів розміщені на їх веб-сайтах.

За інформацією звертатися до Київської міжрайонної екологічної прокуратури за адресою: м. Київ, вул. Академіка Курчатова, 23-а, телефон/факс (044)220-27-55; (044)220-27-63.

Прес-служба Київської міжрайонної екологічної прокуратури

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу