Чи багато вчителів англійської мови набрали б максимальну кількість балів на ЗНО, - цікавиться Ігор Лікарчук - 1fjІ це запитання є насправді дуже слушним, адже нині вільне спілкування іноземною мовою відкриває широкі дороги і в освіті, і в подальшій кар’єрі. Тож фаховий рівень викладачів іноземної – актуальне питання. Серед цьогорічних учасників ЗНО з англійської мови з максимальною кількістю балів пройшла тестування особа, якій виповнилося 62 роки. І якщо ця людина працює в освітній галузі, то її учні мають  таки непогані шанси вивчити англійську на гідному рівні.

“Серед абітурієнтів, які проходили зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови та набрали максимально можливу кількість тестових балів, є людина, якій виповнилося 62 роки, – зазначив на своїй сторінці у Фейсбуці директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук. – Очевидно, що це репетитор або вчитель. Цікаво, а чи багато інших вчителів англійської мови та репетиторів мали б такі результати, якби прийшли складати тести ЗНО?”

До речі, згодом буде оприлюднено список загальноосвітніх навчальних закладів України, випускники яких на ЗНО з іноземних мов набрали максимально можливу кількість балів. “Керівники деяких так званих крутих шкіл будуть розчаровані”, – зауважує Ігор Леонідович.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *