Питання збереження архітектурної спадщини Чернівців, створення нових цікавих проектів для підвищення туристичної привабливості міста та комфортності проживання чернівчан обговорив міський голова Олексій Каспрук із колективом факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича.
Викладачі висловили свої пропозиції щодо реставрації та реконструкції культурних споруд й історичних пам’яток, вдосконалення міської транспортної мережі та впорядкування зелених насаджень Чернівців.
Вирішено більш активно залучати викладачів і студентів до розв’язання проблем містобудівного середовища, благоустрою міста, повідомляє сектор інформації та зв’язків із громадськістю міської ради.
Зокрема, вже найближчим часом студенти розроблять пілотні проекти озеленення окремих чернівецьких вулиць, впорядкування та реконструкції наявних клумб, які вони втілюватимуть у життя спільно з трестом зеленого господарства.
Міський голова Олексій Каспрук зустрівся також із представниками міської спілки архітекторів.
Члени спілки представили міському голові проекти нових мистецьких і туристичних споруд, реконструкції вже наявних будівель і чернівецьких скверів та вулиць. Було обговорено стратегію подальшої розбудови міста, можливі шляхи вдосконалення системи руху транспорту в Чернівцях, зокрема в його центральній частині. Йшлося і про перспективи житлового будівництва в Чернівцях, впорядкування наявних житлових кварталів, створення пішохідних і зелених зон у районах щільної забудови.
Учасники зустрічі визнали доцільність більш тісної співпраці архітектурної спільноти Чернівців із міською владою, проведення спільних обговорень перспективних архітектурних проектів ще на стадії їх розробки.

За матеріалами  molbuk.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу