Міністерство освіти і науки України оприлюднило контакти відповідальних осіб координаційних центрів областей стосовно поселення в гуртожитки на час проведення додаткової сесії ЗНО.

Абітурієнтам із Криму, Донецької та Луганської областей, які братимуть участь у додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання, в разі виникнення проблемних питань під час поселення, треба звернутися до відповідальних осіб у Міністерстві освіти і науки України.

Контакти відповідальних осіб координаційних центрів тут.

Інформація про проведення додаткової сесії ЗНО

Абітурієнти, які з поважних причин не можуть скласти зовнішнє незалежне оцінювання під час основної сесії, а також вступники, які проживають у Донецькій та Луганській областях, зможуть пройти тестування у липні за таким графіком:

1 липня – географія

2 липня – фізика

3 липня – російська мова

4 липня – українська мова і література

7 липня – іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)

8 липня – математика

9 липня – світова література

10 липня – історія України

11 липня – біологія

14 липня – всесвітня історія

15 липня – хімія

Перенесення термінів проведення ЗНО на Донбасі обумовлене військовими діями на території цих областей. На жаль, правоохоронні органи не дають гарантій безпеки для дітей і педагогів під час проведення тестування. Більше того, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації стверджує, що на сьогодні доставка тестових матеріалів до цих територій не є можливою. 

Саме тому було прийняте складне рішення про перенесення ЗНО для абітурієнтів з цих областей.

Детальну інформацію про зміни в порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання можна отримати за телефоном гарячої лінії Українського центру оцінювання якості освіти  044-503-37-93.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *