Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України розпочався 23 березня у двох відділеннях: філософії та суспільствознавства і наук про Землю.

75 старшокласників прибули до Києва, щоб позмагатися в секціях філософії, релігієзнавства та історії релігії, правознавства, а ще 53 школярі мали нагоду поборотися за перемогу в секціях географії та ландшафтознавства, геології, геохімії та мінералогії, а також кліматології та метеорології.

З початком конкурсу усіх привітав директор Національного центру «Мала академія наук України» Оксен Лісовий, висловивши надію, що змагання відкриє серед школярів нових зірок української науки чи навіть майбутніх нобелівських лауреатів.

Розпочинаючи урочисту церемонію відкриття, президент Малої академії наук України, народний депутат України, доктор фізико-математичних наук Станіслав Довгий звернувся до старшокласників із вітальним словом: «Ми створюємо умови для того, щоб ви могли виявити свій талант, мали в подальшому підтримку держави на шляху, який відкриють вам Національна академія наук і наукові лабораторії вищих навчальних закладів».

Андрій Галицький , Богдана Гольфамід

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу