Бойові частини поповнюються офіцерами - e215cb2a3d553d11cd3d4aa32b1d3a4148cecc30У Військовій академії (м. Одеса) під час складання державних іспитів право почепити офіцерські погони підтверджують курсанти факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення.

Як повідомив начальник кафедри тилового забезпечення підполковник Денис Лісовенко, профільним для майбутніх начальників продовольчих і речових служб став державний комплексний іспит. Кожен випускник продемонстрував членам державної екзаменаційної комісії власний рівень теоретичних знань і практичних умінь щодо діяльності військового тилу і господарства, тилового забезпечення бойових дій військових частин, а також організації продовольчого чи речового забезпечення, рівень володіння технічними засобами.

Усі курсанти виявили достойний рівень підготовки, а четверо випускників відмінними оцінками подолали ще один щабель на шляху до диплому з відзнакою.

— Після випуску переважна більшість наших курсантів продовжить службу у бойових частинах та з’єднаннях на первинних посадах начальників речової чи продовольчої служби, — зазначив підполковник Денис Лісовенко. — Сьогодні всі вони демонструють не лише високий рівень підготовки, а й моральну та психологічну готовність до виконання своїх обов’язків як офіцери вітчизняного війська.

Сподіваємось, що молоді офіцери ставитимуться до своїх обов’язків із гідністю, і якість забезпечення армії незабаром покращиться.

За матеріалами: Міноборона

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *