Будівельники дізналися рецепт еліксиру молодості - starinnaya butylochkЧудодійний засіб ХІХ століття, знайдений  на будмайданчику в Нью-Йорку, може стати ключем людства до вічної молодості. Утім, дієвість таємничого еліксиру ще слід перевірити.
Більше сотні старовинних пляшок виявили археологи на місці будівництва нового готелю в китайському кварталі Нью-Йорка. Однак особливу увагу привернула ємність під назвою “Еліксир довголіття”. На думку деяких дослідників, він справді має цілющі властивості. Вчені, які вірять у те, що в пляшці панацея від старості, готуються відтворити засіб і випробувати на собі.

Пляшка з інтригуючою назвою виконана із зеленкуватого скла, вона виявилася однією з сотень предметів, що докладно розповідають про гастрономічні звички людей, які жили на цьому місці 150 років тому.

Раніше на місці, де зараз триває будівництво, з 1858 року розташовувався німецький пивний сад і музичний зал із назвою “Атлантик Гарден”.

Команда археологів, яка зробила дивовижне відкриття, вирішила з’ясувати, яким був склад напою з пляшки. Вона провела низку тестів, і їй вдалося розпізнати всі інгредієнти, які, як виявилося, використовуються і в наші дні.

“Знайшовши еліксир, ми зрозуміли, що повинні випробувати його на собі, – розповіла журналістам керівник групи Алісса Лурія. – Ми хотіли б знати, яким був цей напій на смак і чи виправдовує він свою назву”.

Встановивши склад напою, команда не тримала його в таємниці. За словами археологів, еліксир містить кілька трав і велику кількість алкоголю. Дослідники вважають, що пити його треба по одній або кілька крапель, а не чарками.

Відтворити напій команда планує в найближчі тижні. Проте для тих, хто теж хоче випробувати дію еліксиру на собі, вони надають точний рецепт. Щоб приготувати чудодійний напій за старовинним рецептом, потрібно: 13 грамів алое, 2,3 грама ревеню, 2,3 грама тирличу, 2,3 грама білої куркуми, 2,3 грама білого шафрану, 114 мілілітрів води і 249 мілілітрів зернового спирту.

За матеріалами fedpost.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *