Учні не повинні робити уроки з батьками, - глава відділу шкільної освіти - dfgedfdgfДля більшості учнів скасування домашніх завдань – нездійсненна мрія, але для шведських школярів вона цілком може стати реальністю.
У понеділок влада муніципалітету Хальстаммар (Hallstahammar), розташованого в центральній Швеції, взялася до вивчення питання, що стосується домашніх завдань: чиновники спробують визначити, чи слід скасувати домашню роботу для учнів. Обговорення цієї ідеї почалося з ініціативи Лівої партії, чиї представники заявили, що школярі повинні виконувати завдання під час шкільних занять і не обтяжувати ними себе та батьків у позанавчальний час.

“Учні не повинні забирати роботу додому і робити її разом із батьками, – вважає глава відділу шкільної освіти Крістіна Аспенрід (Christina Aspenryd). – Коли школярі повертаються додому, вони повинні робити те, що хочуть”.

Аспенрід уточнила, що учні, які побажали виконувати додаткові заняття вдома, як і раніше, матимуть таку можливість, однак тільки в тому випадку, якщо цього захочуть вони, а не вчителі.

“Ми розуміємо, що вдома діти перебувають в абсолютно різних умовах, і деякі батьки просто не в змозі допомогти їм, – говорить вона. – Тому найкращий вихід з цієї ситуації – надати необхідну дітям допомогу в класі”.

Обговорення пропозиції про скасування домашніх завдань триватиме до осені цього року, щоб чиновники могли визначити, які зміни доведеться внести в освітній процес.

“Наприклад, нам доведеться трохи продовжити навчальний день”, – пояснила Крістіна Аспенрід.

За матеріалами  fedpost.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *