Як студенти цигарки на цукерки міняли - P5290038Волонтери Студентської соціально-психологічної служби факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини регулярно проводять масштабні акції, пропагуючи здоровий спосіб життя. Нещодавно разом із Клінікою дружньою до молоді, Центром у справах сім’ї та молоді та благодійними організаціями міста майбутні психологи провели спільну акцію «Обміняй цигарку на цукерку». У ході акції, щоб заохотити курців кинути цю нездорову звичку, волонтери вимінювали в жителів міста цигарки на смаколики та роздавали методичні брошури та листівки про негативний вплив куріння на організм людини.

Сьогодні, коли Україна посідає перше місце в Європі за кількістю курців, не можна говорити про цю згубну залежність як про невинні пустощі. Куріння – серйозна медико-соціальна проблема. Тому студенти-волонтери УДПУ імені Павла Тичини вкотре намагались привернути увагу громади до проблеми та застерегти, зокрема дітей і молодь, від куріння, що є причиною численних бронхітів, пневмонії, астми, серцево-судинних і неврологічних ускладнень.

За допомогою перфомансу й гасел студентам вдалося привернути увагу багатьох перехожих. Акція проти тютюнокуріння проведена в рамках кампанії «Молодь проти деградації», що стартувала ще минулого року.

УДПУ імені Павла Тичини

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *