Учора приблизно 5 тис. абітурієнтів Дніпропетровщини завершили складання тестувань із фізики. Явка становила 91 % від кількості зареєстрованих. Загалом цьогорічні вступники регіону склали вже 7 із 11 предметів основної сесії ЗНО. Переглянути результати найпершого тестування – з іноземних мов – абітурієнти можуть на своїх особистих сторінках. Наступне оцінювання, вже з історії України, пройде 20 червня. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації. 

Тестування з фізики пройшло на базі 23 пунктів складання ЗНО. Тут працювали близько тисячі педагогічних працівників. Тестовий зошит містив 34 завдання. На виконання роботи абітурієнтам відвели три години.

Також понад 6,5 тис. мешканців Дніпропетровщини, які складали тестування з іноземних мов, уже можуть дізнатися про результати ЗНО на своїх особистих сторінках. За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, в разі незгоди з отриманими результатами учасник ЗНО має право подати апеляційну заяву. Такі заяви прийматимуть до 20 червня 2014 року включно.

Нагадаємо, що 14 і 16 червня в області пройшли тестування з географії та всесвітньої історії. Їх прийшли складати, відповідно, приблизно 5 тисяч і більше 500 абітурієнтів Дніпропетровщини.

Довідково:

Апеляційні заяви надсилаються до Українського центру оцінювання якості освіти поштою: 01135, м. Київ, вул. Чорновола, 24. На конверті слід зробити позначку «Апеляційна комісія». Дата подання заяви визначається за відміткою, зробленою поштовою установою в установленому законодавством порядку.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу