Процедура розподілу місць державного замовлення між вищими навчальними закладами системи Міністерства освіти і науки може завершитися до кінця наступного тижня. Про це повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун  19 червня під час брифінгу в Будинку Уряду. 

«Минулого тижня було прийнято постанову Кабінету Міністрів про загальний обсяг державного замовлення, – зазначила Інна Совсун. – Наразі триває розподіл між університетами. Міністерства, які є виконавцями цього державного замовлення, повинні провести конкурси. І зараз по міністерствах, і у нас у Міносвіти, в Міністерстві охорони здоров’я, в Мінагрополітики, в підпорядкуванні яких є вищі навчальні заклади, створено комісії для розподілу місць держзамовлення, які доведені конкретним міністерствам. Ми зі свого боку можемо гарантувати, що тільки-но ці комісії завершать процес розподілу місць, це одразу буде оприлюднено на сайті Міністерства освіти і науки». 

Інна Совсун зазначила, що в МОН зараз відбувається процедура розподілу місць.

«Ми плануємо завершити розподіл місць до кінця наступного тижня», – сказала перший заступник міністра, наголосивши, що інформація про те, скільки осіб і в які вузи будуть зараховувати цьогоріч на місця держзамовлення, одразу ж буде доведена до широкого загалу шляхом оприлюднення на сайті Міністерства.

За інформацією Урядового порталу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу