Студенти й викладачі Харківської політехніки здали 25 літрів крові - sdlku19 червня в Палаці студентів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбувся «День донора» – акція зі збору крові на підтримку Збройних Сил України.

Студенти та викладачі університету відгукнулися на заклик допомогти постраждалим під час військових дій, які перебувають у лікарнях країни. Донорами стали понад 50 осіб, зібрано близько 25 літрів крові.

Традиційно студентське самоврядування НТУ «ХПІ» проводить День донора взимку. Однак у зв’язку з подіями, що відбуваються в країні, Вченою радою університету було прийнято рішення невідкладно розпочати комплексний проект на підтримку Збройних Сил України. Сьогоднішня акція – один ыз його етапів, а зібрану кров отримають госпіталі, куди продовжують надходити постраждалі в ході АТО.

Надалі планується також організувати збір речей першої необхідності і передати їх до медичних установ, а також придбати засоби пасивного захисту для військовослужбовців.

Потреба в крові у харківських медичних установ є завжди. Якщо її здають більше, ніж потрібно на поточний момент, її синтезують у плазму, і в такому вигляді вона зберігається до трьох років.

«Наше покоління ще пам’ятає весь трагізм війни, тому Харківський політех не може залишатися осторонь подій, що відбуваються в країні. Ми зробимо все можливе, щоб допомогти тим, хто захищає мирних жителів і майбутнє України », – наголосив ректор НТУ«ХПІ», професор Л. Л. Товажнянський.

За інформацією НТУ «ХПІ»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *