Гарною традицією стало проведення туристичного зльоту команд Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, ініційованого кафедрою географії та методики її навчання, яку очолює доктор педагогічних наук, професор Оксана Браславська. Цього року участь у випробуваннях взяли 4 команди природничо-географічного та економічного факультетів, організацію та підготовку яких разом із викладачами забезпечила доцент Ірина Кравцова. Зліт відбувся на території агробіостанції університету. Метою таких змагань є популяризація масового туризму та краєзнавства, виховання національної свідомості та громадської позиції, а також пропаганди здорового способу життя серед студентської молоді, підвищення туристичної майстерності учасників зльоту та зміцнення дружніх стосунків у колективі.

Величезний інтерес та ентузіазм у турзльотівців викликало виконання різноманітних завдань, таких як «купини», переправа по «жердинах», «маятник» та інших. Емоції вирували: кожен намагався підбадьорити своїх, а на обличчях учасників у момент напруженої боротьби відображалися всі відомі емоційні стани та їхні відтінки разом узяті. Та найцікавіше було попереду – конкурс кашоварів, якого усі чекали з нетерпінням. Куштуючи кулінарні «шедеври» кожної команди, найсмачнішу кашу обрали гості, а це керівники підприємств-спонсорів, професорсько-викладацький склад та адміністрація університету.

На завершення свята ректор УДПУ імені Павла Тичини Наталія Побірченко та професор Оксана Браславська нагородили команди грамотами та цінними подарунками.

За інформацією УДПУ імені Павла Тичини

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу