ДЛЯ НИХ БУДУТЬ СТВОРЕНІ ВСІ УМОВИ - DSC0164На засіданні Конкурсної ко­місії з відбору на навчан­ня студентів і аспірантів та стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчаль­них закладах, а також науко­вих установах за кордоном під головуванням першого заступ­ника міністра освіти і науки, молоді та спорту України Єв­гена Суліми визначили щаслив­чиків. У зібранні взяли участь представники департамен­тів та структурних підрозділів МОНмолодьспорту, керівни­ки вищих навчальних закладів України. З часу оголошення конкурсу до міністерства на­дійшло понад 1000 пропозицій із 60 університетів. Євген Суліма звернув увагу на те, що вищі навчальні заклади подаватимуть звіти і пропозиції за результа­тами навчання і стажування їх­ніх студентів, аспірантів та на­укових і науково-педагогічних працівників. Адже, за словами першого заступника міністра, «кожен, хто повернеться, по­винен розуміти, що для нього будуть створені умови для по­дальшої праці у вищих навчаль­них закладах України».

Загалом, з урахуванням рі­шення Конкурсної комісії до провідних вищих навчальних закладів за кордон відправляються 353 особи. Із них: 180 студентів, 73 аспіранти та 100 науково-педагогічних праців­ників.

Нагадаємо, що бюджетну програму з навчання студентів і стажування аспірантів, нау­кових і науково-педагогічних працівників у провідних закор­донних вищих навчальних за­кладах запроваджено з квітня 2011 року.

Докладніше про програму читайте в наступних номерах «Освіти України».

За матеріалами прес-служб МОНмолодьспорту, навчальних закладів

«Освіта України» № 25

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *