Безпілотний двомісний літак розробили учені - 1449623Поки Google зосередився на розробці автомобіля, що зможе возити пасажирів без допомоги водія, 6 науково-дослідних інститутів Європи розробляють інший проект – двомісний особистий літальний апарат MyCopter, пише Daily Mail.

Апарат зможе доставити пасажирів у будь-яке бажане місце. Управління може здійснюватися як водієм, так і в автономному режимі, самостійно визначаючи потенційні місця посадки з повітря. Вчені зайняті розробкою невеликих MyCopter, на це їм виділили грант у 4,7 млн доларів.

“З огляду на очікуване зростання трафіку на дорогах у найближчі десятиліття, основним завданням є пошук рішення, що поєднує кращі варіанти наземного та повітряного базування транспорту”, – зазначають дослідники.

За їхніми словами, оптимальним рішенням стане створення особистої авіатранспортної системи (PATS), що зможе подолати екологічні та фінансові витрати, пов’язані з усіма наявними видами транспорту.

Вони також звернули увагу на те, що з використанням літальних апаратів у людства з’явиться можливість заощадити на будівництві та ремонті доріг і мостів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *