Донецькі дитсадки продовжують приймати дітей - IMG 3859Дитячі садочки Донецька перейшли на спеціальний режим роботи. Аби не закривати дошкільних навчальних закладів, з огляду на велику кількість працюючих батьків, у Донецькій міській раді вирішили організувати чергові дитсадки та чергові групи. Однак до таких кроків вдалися лише в певних районах міста та області, де погіршилась криміногенна ситуація. Решта – працюють у звичному режимі.

Рекомендацію щодо локалізації дітей у чергових дошкільних закладах ДМР надало міське управління міліції ще наприкінці травня.Повністю роботу ДНЗ у місті не припиняли, адже там функціонують багато підприємств, працівники яких мають особливий режим роботи. Такі батьки мають потребу в роботі дошкільних навчальних закладів. Кожен приводить дитину за бажанням, – йдеться в офіційній відповіді Донецької міської ради для порталу «ПедПреса».

Загалом нині в Донецьку працюють 185 дошкільних установ. Там навчається понад 33 тисячі дітей – це 76 % охоплення дошкільною освітою всіх діток міста віком від 2 до 6 (7) років.

До речі, за останній рік дитячі садочки Донецька почало відвідувати на 850 діток більше, ніж торік.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *