24-річна модельєрка відмовилася від багатства, щоб стати черницею - 24 letnyaya modeler otkazal24-річна модельєр зробила вчинок, якого ніяк не можна чекати від дівчат її віку, – вона відмовилася від всіх матеріальних благ і стала черницею.
Уродженка міста Цзінань, розташованого в східному Китаї, здобувала освіту в університеті Циндао в провінції Шаньдун, спеціалізуючись на предметах розкоші.

Володіючи неабияким багатством, 24-річна Тін Тянь (Ting Tien) успішно закінчила ВНЗ і стала перспективним модельєром, але поступово її перестали приваблювати дорогі речі і вона дедалі  рідше зустрічалася з не менш забезпеченими друзями. За словами китаянки, вона вважала навколишніх надто меркантильними і зацікавленими виключно матеріальними благами.

Прагнучи позбутися почуття туги і пізнати власний внутрішній світ, Тін Тянь зробила незвичайний для дівчат її віку вчинок – вона приєдналася до ченців, які  живуть в віддаленому буддійському храмі, що знаходиться на засніженій горі провінції Сичуань на відстані 13 000 футів (4000 метрів) над рівнем моря.

Дівчина не замислюючись змінила дизайнерські вбрання на скромний одяг і почала просте життя ченця, наповнене молитвами і медитаціями.

А щоб завершити трансформацію в черницю й остаточно забути про минуле життя, вона навіть змінила ім’я і назвала своєю кінцевою метою пізнання духовного світу.

Історія колишнього модельєра стала надбанням громадськості після того, як в інтернеті були розміщені фотографії Тін до і після. Ця новина розбурхала китайців, які присвячують своє життя гонитві за матеріальними цінностями і просуванню кар’єрними сходами, і спровокувала бурхливі дискусії в соцмережах.

Сама черниця вважає, що відповідь на запитання, чому вона вирішила відмовитися від своєї перспективної кар’єри заради життя в ізольованому буддійському храмі, дуже проста.

“Я відчуваю потребу отримати уявлення про життя і смерть, і про все навколо. Я також прагну зробити все можливе, щоб цей світ став кращим місцем для всіх живих істот. Але стати ченцем мене спонукала моя віра в Будду”, – пояснила вона.

За матеріалами  fedpost.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *