Асоціація випускників Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади – ГО “Ліга інтернів” повідомляє про початок конкурсу на участь у Програмі стажування у Верховній Раді України у 2014-2015 рр. Про це йдеться на сайті  Верховної Ради України.

Участь у Програмі передбачає стажування в комітетах та Апараті Верховної Ради України для громадян України, які станом на 27 липня 2014 р. отримали базову вищу освіту (освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр») та не досягли віку 29 років.

Анкета, перелік критеріїв та інша інформація розміщені на офіційному веб-сайті ГО «Ліга інтернів» (www.interns.org.ua). Тривалість Програми в 2014–2015 рр. – 8 місяців. Після завершення Програми учасники отримають відповідні сертифікати.

Програма ініційована Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) й адмініструється Асоціацією випускників Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади – ГО «Ліга інтернів» спільно з Верховною Радою України та Проектом «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичність».

Останній день подачі анкет – 27 липня 2014 року.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу