Сергій Квіт домовився про співпрацю із освітянами США - dft18 – 19 червня 2014 року міністр освіти і науки України Сергій Квіт перебував із робочим візитом у Вашингтоні (США) – для участі в ІІ щорічному саміті українсько-американської робочої групи: Щорічний табель України (US-UA Working Group Yearly Summit II: Providing Ukraine with an Annual Report Сard).

Учасники саміту – представники урядових кіл і громадських організацій США, Канади, країн ЄС та України. Виступаючи з доповіддю на одній із сесій саміту, Сергій Квіт окреслив основні напрями політики уряду України, пояснив соціально-політичну ситуацію на Сході країни, а також розповів про перспективи реформування освітньої галузі України відповідно до європейських і світових стандартів. 

Під час візиту до США Сергій Квіт провів зустрічі з представниками Американської ради зовнішньої політики, Міжнародного республіканського інституту, Американської ради з міжнародної освіти, програми «Відкритий світ», Фонду «Джеймстаун», Фундації «Україна – США», Національного фонду демократії та дав інтерв’ю українській службі ТРК «Голос Америки».

Під час багатьох зустрічей, крім іншого, обговорювали перспективи та можливості співпраці в освітній галузі, що сприяло б головній меті сучасного МОН – покращенню якості освіти. Крім того, міністр освіти і науки України та урядовці США спілкувалися щодо надання допомоги Україні при вивченні англійської мови, без знання якої інтеграція у світовий науковий та освітній простір неможлива.

Під час зустрічі з Послом України в США Олександром Моциком Сергій Квіт обговорив перспективи подальшого розвитку українсько-американської співпраці у сферах вищої та середньої освіти, а також інтенсифікації наукових досліджень.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *