Шанхайська художниця Хун І Ред об’єднала свою любов до футболу і мистецтва  вельми незвичайним способом: не так давно вона намалювала великий портрет трьох суперзірок Чемпіонату світу з футболу 2014 року – Роналду, Неймара і Мессі – рухаючи вкритий фарбою м’яч по полотну. Це дивно, але навіть таким нелегким способом можна малювати.

Дівчина не скористалася ні пензлями, ні шпателями, щоб створити цей дивовижний портрет трьох популярних футболістів! Замість цього вона притуляла до полотна футбольний м’яч, який занурювала в потрібний їй колір і зрештою зуміла намалювати дуже схожі на оригінал портрети футболістів. Хун І здобула популярність у світі мистецтва протягом останніх кількох років завдяки тому, що малювала картини, використовуючи абсолютно нетрадиційні методи. Її попередні роботи – це портрет китайського режисера Імоу Чжана, виконаний 750 парами шкарпеток, і баскетбольної суперзірки Яо Мін, намальований баскетбольним м’ячем.

Художниця пише портрети футбольним м'ячем - 2 upload iblock bceХудожниця пише портрети футбольним м'ячем - 2 upload iblock 6b0 6b0bdf333

Художниця пише портрети футбольним м'ячем - 2 upload iblock 194 1948

За матеріалами  drunov.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *