0 832
Сучасні німецькі школярі не знають, хто такий Гітлер 5 Липня, 2012 Педагогічна Преса

Результати опитування дітей у Німеччині шокують: половина учнів не знає, ким був Гітлер, а третина думає, що він захищав права людини.

Учені під керівництвом Клауса Шредера, професора політичних наук з Вільного університету Берліна, провели дослідження, в якому взяли участь 7 400 школярів з п’яти найбільших земель країни: Баварії, Баден-Вюртемберга, Верхньої Саксонії, Північній Рейн-Вестфалії і Тюрінгії.

Результати опитування дослідників професора засмутили: з’ясувалося, що кожен другий ліцеїст не знає, ким був Адольф Гітлер. “Справа в тому, що половина учнів німецьких ліцеїв не знає, що Гітлер був диктатором, більше того, третина ліцеїстів думає, що він захищав права людини. Для чотирьох учнів з десяти поняття “демократія” і “диктатура” рівнозначні”, – йдеться в матеріалі Паоло Лепрі на сайті газети Corriere della Sera, яку цитує Инопресса.

Професор Шредер також зауважує, що учні не мають політичних знань і не мають поняття про те, що таке “свобода слова” і “права людини”. 40 % ліцеїстів не можуть сказати, до якого типу держави належить сучасна Німеччина.

 За матеріалами liga.net

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *