Подія міжнародного масштабу у "Львівській політехніці" - LyvivsykaPolitekhnika5Упродовж чотирьох днів – від 24 по 27 червня – триватиме V міжнародна конференція “Механіка руйнування матеріалів і міцність конструкцій”, що розпочала свою роботу у Національному університеті “Львівська політехніка”. У цьому представницькому зібранні беруть участь вчені з Великобританії, США, Франції, Ізраїлю, Греції, Росії, Мексики, Польщі, Німеччини, Чехії, Іспанії, Угорщини та України.

До організації конференції долучилися Національна академія наук України, Міністерство освіти і науки України, Європейське товариство з цілісності конструкцій, Інститут електрозварювання імені Є.О. Патона НАН України, Інститут прикладних проблем механіки і математики імені Я.С. Підстригача НАН України, Національний університет “Львівська політехніка”, Львівський національний університет імені І.Франка, Фізико-механічний інститут імені Г.В .Карпенка НАН України.

Вступним словом конференцію відкрив директор фізико-механічного інституту імені Г.В.Карпенка НАН України академік Володимир Панасюк. Учасників і гостей наукового форуму привітав ректор “Львівської політехніки” професор Юрій Бобало.

На адресу учасників конференції надійшли привітання від Президента НАН України академіка Бориса Патона та Президента Європейського товариства з цілісності конструкцій професора Л.Банкс-Сіллса.

Учені заслухали доповіді та повідомлення, присвячені розгляду концепції декогезивного впливу водню на метали, підвищенню циклічної довговічності тонколистових зварювальних з’єднань легких сплавів високочастотною ковкою, розрахунковій оцінці накопичення розсіяних пошкоджень і розвитку тріщин в елементах машин тощо.

Конференція працюватиме в секційному режимі, що охоплює низку розділів, пов’язаних із фундаментальними проблемами механіки крихкого та в’язкого руйнування матеріалів, фізичними концепціями та розрахунковими моделями зародження та поширення тріщин у деформованих тілах з урахуванням малих і розвинутих зон пластичності біля фронту тріщин, методами розв’язання задач механіки деформованих тіл з тріщинами під дією навантажень та різних фізичних полів, оцінюванням руйнування та міцності неоднорідних та композиційних тіл, технологіями “заліковування” дефектних зон тощо.

За матеріалами: Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *