«Морські вовки» навчаються в КНУБА - 39df17f 427967091 37cbc28704 zУ суботу, 21 червня, акваторія Оболонської затоки Дніпра прийняла другу студентську вітрильну регату на Кубок КДАВТ (Київської державної академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного). Захід зібрав разом майбутніх судноводіїв, архітекторів, дизайнерів, політологів, економістів, культурологів.

Під вітрилом у Оболонську затоку вийшли команди восьми вищих навчальних закладів столиці.

За період змагань учасники загалом подолали три морські милі (близько шести кілометрів). Така дистанція дала змогу зробити регату видовищною, адже екіпажі постійно перебували в полі зору вболівальників.

Страху перед стартом учасники не відчували – попередньо мали теоретичну й практичну підготовку на крейсерських яхтах у цій акваторії.

Переможцем студентської вітрильної регати «Кубок Київської державної академії водного транспорту 2014» в результаті запеклої боротьби стала команда КНУБА. Свою роль зіграв досвід і злагодженість дій команди. Екіпаж отримав перехідний Кубок КДАВТ. Друге місце посіла команда КДАВТ (Київська державна академія водного транспорту). Третє вибороли студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.