Дистанційне навчання – відеоуроки для усіх

Із метою організації навчального процесу під час епідемій, військових дій та інших процесів, що заважають повноцінному проведенню навчання учнів середніх шкіл, а також для організації навчального процесу для дітей з обмеженими можливостями Освітній портал “Педагогічна преса” запроваджує проект із дистанційного навчання.

Ми пропонуємо всім учителям, які переймаються станом освіти в Україні, надсилати відео з проведеними уроками на наш освітній портал. Ми збиратимемо та каталогізуватимемо відео і викладатимемо його для загального доступу.

Столичним вчителям ми пропонуємо особливі умови: ви можете приїхати в наш офіс з усім потрібним приладдям і наочними матеріалами – і відзняти свій урок в офісі Освітнього порталу (адреса та схема проїзду).

Решта вчителів України можуть викладати відео на YouTube та надіслати посилання для розміщення на освітньому порталі “Педагогічна преса” на електронну адресу dn@pedpresa.com.ua  У листі просимо вказати повну назву школи, П.І.П. вчителя (або псевдонім), назву дисципліни та клас, а також тему уроку.

Приклад проведення уроку

 

Ці уроки плануємо використовувати як матеріал для конкурсу “Народний вчитель”