Фестиваль-огляд “Україна – рідний край”

Нагородження переможців фестивалю “Україна – рідний край”.
ONLINE трансляція. День дошкілля – 2015.

Віртуальна мапа учасників

Реєструватися в конкурсі та надсилати матеріали можна включно до 31 серпня 2015 року.

Конспект заняття надсилати на nzu@pedpresa.com.ua

Шановні учасники конкурсу. Всі запитання, які виникають у вас, ви можете написати в коментарях до цієї публікації. (гортайте до самого низу). Читайте уважно відповіді.

Інструкція щодо внесення даних

 

f1

f2

 

f3

Як працювати з “Базою даних навчальних закладів України”

1) Для внесення змін до даних у розділі «Навчальні заклади України» необхідно надіслати електронного листа на адресу nzu@pedpresa.com.ua, де зазначити: повну назву навчального закладу, адресу навчального закладу, П.І.П. контактної особи (особи, відповідальної за внесення даних), її посаду, телефон та електронну адресу. На цю електронну адресу буде надіслано пароль для роботи з базою даних навчальних закладів України.

Після отримання електронного листа (в якому буде зазначено пароль), необхідно буде перейти за вказаним посиланням. Логіном для входу буде електрона адреса контактної особи.

2) Для подальшого входу в режим редагування даних необхідно перейти за адресою http://nz.pedpresa.com.ua/edit та ввести отримані логін і пароль.


 У браузері, який Ви використовуєте (Google Chrome, Mozilla, Internet Explorer, Safari)  повинно бути включено (дозволено) JavaScript. Ця функція ввімкнена за замовчуванням.

EDIT_NZ

3) Заповнити поля профілю.

4) Додати посилання на відео (ТІЛЬКИ СЕРВІС YOUTUBE)

5) Поставити позначку у віконці з назвою конкурсу (надалі, щоб узяти участь, достатньо обрати потрібний конкурс) (див. малюнок).

6) Натиснути кнопку “Зберегти” (див. малюнок).

 

В обліковому записі вашого навчального закладу з’явиться можливість проголосувати в цьому конкурсі.

Надалі (наприклад, після завершення конкурсу) Ви можете змінювати  фото,  відео та текстові матеріали на сторінці Вашого навчального закладу.


Статистика голосування.