Фестиваль-огляд “Україна – рідний край”

Нагородження переможців фестивалю “Україна – рідний край”.
ONLINE трансляція. День дошкілля – 2015.

Віртуальна мапа учасників

Реєструватися в конкурсі та надсилати матеріали можна включно до 31 серпня 2015 року.

Конспект заняття надсилати на nzu@pedpresa.com.ua

Шановні учасники конкурсу. Всі запитання, які виникають у вас, ви можете написати в коментарях до цієї публікації. (гортайте до самого низу). Читайте уважно відповіді.

Інструкція щодо внесення даних

 

f1

f2

 

f3

Як працювати з “Базою даних навчальних закладів України”

1) Для внесення змін до даних у розділі «Навчальні заклади України» необхідно надіслати електронного листа на адресу nzu@pedpresa.com.ua, де зазначити: повну назву навчального закладу, адресу навчального закладу, П.І.П. контактної особи (особи, відповідальної за внесення даних), її посаду, телефон та електронну адресу. На цю електронну адресу буде надіслано пароль для роботи з базою даних навчальних закладів України.

Після отримання електронного листа (в якому буде зазначено пароль), необхідно буде перейти за вказаним посиланням. Логіном для входу буде електрона адреса контактної особи.

2) Для подальшого входу в режим редагування даних необхідно перейти за адресою http://nz.pedpresa.com.ua/edit та ввести отримані логін і пароль.


 У браузері, який Ви використовуєте (Google Chrome, Mozilla, Internet Explorer, Safari) повинно бути включено (дозволено) JavaScript. Ця функція ввімкнена за замовчуванням.

EDIT_NZ

3) Заповнити поля профілю.

4) Додати посилання на відео (ТІЛЬКИ СЕРВІС YOUTUBE)

5) Поставити позначку у віконці з назвою конкурсу (надалі, щоб узяти участь, достатньо обрати потрібний конкурс) (див. малюнок).

6) Натиснути кнопку “Зберегти” (див. малюнок).

 

В обліковому записі вашого навчального закладу з’явиться можливість проголосувати в цьому конкурсі.

Надалі (наприклад, після завершення конкурсу) Ви можете змінювати  фото,  відео та текстові матеріали на сторінці Вашого навчального закладу.


Статистика голосування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коментарi

 1. Шановні адміністратори! Вас вітає ДНЗ №27 “Ромашка” Новодонецької селищної ради Донецької області.На карті немає метелика. Конспект відправили. Посилання на відео відправили.

 2. Доброго дня! Вас вітає ДНЗ “Ромашка” Новодонецької селищної ради Донецької області. Ми відправили на вашу електрону адресу ще 18 лютого конспект заняття “Таємниці повітря”27, але чомусь і досі його немає у бібліотеці? Поясніть, будь-ласка, чому?
  Дякуємо!

 3. Доброго дня! Скажіть будь ласка чи може приймати участь у конкурсі Калейдоскоп педагогічних ідей з екологічного виховання дошкільників декілька учасників від закладу? І до якого часу триватиме голосування?

  1. Адміністратор сайту

   Від одного закладу – один учасник.
   Голосування триває до 23:59 25.04.2016 р.

 4. Вікторія Бурова

  Доброго дня!Як можна отримати сертифікат учасника конкурсу або якесь підтвердження того, що наш вихователь достойно представив Херсонську область в конкурсі. Це необхідно для атестації.

 5. Доброго дня! Будь ласка скажіть ,де можна дізнатись про результати голосувань?
  Хто війшов до переможців? Дякуємо !

  1. Ірина Залеська

   Шановна пані Уляно, результати голосування будуть оголошені 25 вересня на урочистостях з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля. Онлайн-трансляцію можна буде переглянути нашому сайті.

 6. Уважаемый администратор! На 05.04.2015 г. нет никаких новых данных по снятию не засчитанных голосов, только остались те, которые были опубликованы в первый день 01.09.32015 г. Ответьте пожалуйста, вы выборочно проверяли голоса конкурсантов или проверили всех, кто вошел в десятку лучших? Получилось так, что рейтинг голосов участников каждый день увеличивался. Думали, что активно голосует вся Украина. Но конкуренты постарались навредить достойным сильным претендентам, чтобы отодвинуть их на задний план. Другие конкурсанты время даром не теряли, усиленно проводили работу среди родственников, знакомых, коллег по сбору голосов в свою пользу. Таким образом, создавали себе нужный рейтинг. СЧИТАЕМ, что организаторами конкурса «Україна – рідний край» прежде всего были нарушены условия конкурса – голосование область за область, которые почему-то не учитывались, итоги не подведены и нигде не оговаривались изменения. Почему Вы тогда принимали и защитывали в общий рейтинг голосов искусственно созданные голоса конкурентов??? В лучшем случае указали бы – «голос не засчитан». Этим Вы нарушали права конкурсантов и также подставили их…. Участники конкурса реально не могли видеть, сколько человек за них фактически отдали свой голос. По предыдущим конкурсам было известно, что не законные голоса буду сниматься. И никто бы не портил репутацию своему коллеге. Вы суммировали все вместе взятые реальные и накрученные кем-то голоса. В условиях конкурса также не было оговорено, что надо голосовать только с личного e-mail. Не указано, какое голосование запрещено. Сложилось мнение, кто из участников конкурса больше провел агитации, чтобы за него проголосовали, тот и стал победителем в рейтинге голосов… Где же правда и чесность!!! Хорошие материалы просто затерялись и могут быть просто не замечены. Считаем, что конспекты занятий должны оценивать профессионалы-дошкольники, а не кто угодно. Теперь можно сделать соответственные выводы, что этот конкурс был проведен для того, чтобы собрать бесплатные конспекты занятий, как приложение к Концепции патриотического воститания детей и только… В дальнейшем можно будет выпускать журналы, книги, брошюры и зарабатывать на этом деньги…. Ждем убедительного ответа на поставленные вопросы.

  1. Адміністратор сайту

   Давайте ответим себе на один главный вопрос – для чего проводятся конкурсы?
   Мы, Образовательный портал «Педагогическая пресса, считаем, что для популяризации актуальных на сегодняшний день вопросов образования и нашей жизни в целом, для привлечения внимания общественности.

   Также не стоит забывать, что электронное голосование – это часть конкурса. Мы помогли областным отделам (департаментам) образования отобрать 10 участников. Достаточно попасть в десятку, чтобы, как Вы говорите, профессионалы-дошкольники смогли достойно их оценить. А попасть в десятку было очень легко, для некоторых областей – с нулевым количеством голосов. Причем в областях победителя выбирают перекрестным голосованием, область не голосует сама за себя. Вот это и есть правда и честность.

   Издательство “Педагогическая пресса” не будет использовать предоставленные конспекты уроков для публикации в печатных изданиях.

   Мы понимаем, что в любых конкурсах есть довольные победители и недовольные проигравшие. Прискорбно, что люди привыкли видеть во всем негатив, не замечая благих целей и человеческого труда. Совершенно бесплатно мы, коллектив Образовательного портала и педагоги, все лето работали над этим конкурсом, вкладывая силы и время в Хорошее Дело. И мы будем продолжать это делать.

 7. Ви звичайно привели дуже вдалі приклади, але це не доводить, що за ними не було реальних людей. Багато моїх знайомих проживають та працюють в Європі і також голосували з тимчасових скриньок, а їх голоси по факту не були зараховані. На meta.ua, до речі, одна і та ж людина також може реєструвати різні електронні скриньки за п”ять хвилин і це тоді також потрібно вважати накручуванням голосів. Крім того, якщо це конкурс лише конспектів, то як його можна оцінювати за допомогою голосування онлайн аудиторією, левова частка якої не є експертами?! І до речі, це вже ШОСТА спроба розмістити мою відповідь на ваш коментар, система блокує.

 8. Шановні організатори конкурсу! Глибоко переконана, що змінювати умови конкурсу і не враховувати частину голосів після його завершення, є некоректним та нечесним по відношення до учасників. Варто зазначити, що на масові сервери тимчасової пошти у вас було встановлено фільтр. Якщо якісь з таких серверів при підготовці конкурсу та його технічному обслуговуванні не було враховано і система дозволяла проголосувати, то не враховувати такі голоси після завершення конкурсу несправедливо. Крім того, відправлення голосів з тимчасової пошти не заборонялося умовами конкурсу. Особисто я при голосуванні в різних конкурсах використовую саме такі скриньки, оскільки не хочу зазначати свій справжній мейл з метою уникнення отримання різноманітного спаму в майбутньому, а використання корпоративного мейлу взагалі заборонено. За тимчасовими скриньками дуже часто є справжні живі люди,які віддали голоси за того чи іншого учасника. Крім того, на упереджене ставлення до окремих учасників свідчить і той факт, що кількість отриманих голосів і переглядів роликів в ютуб для окремих учасників відрізняється просто в рази: більше 1000 зарахованих голосів і лише 230 або навіть 57 переглядів в ютуб (наприклад, дитячі садочки в Черкаській області, які посіли перше та друге місця). Ютуб дуже справно веде статистику і відслідковує кількість переглядів. У той же час у деяких учасників кількість переглядів в два раза перевищує кількість зарахованих за результатами конкурсу голосів! Тож потрібно або дотримуватися умов, які були визначені до конкурсу, або його результати загалом відміняти!

  1. Адміністратор сайту

   Ви вважаєте що за цими е.адресами справжні люди?
   g4962201@trbvm.com
   g4966472@trbvm.com
   g4968595@trbvm.com
   g4969930@trbvm.com
   g4972944@trbvm.com
   g4974322@trbvm.com
   g4975412@trbvm.com
   g4977070@trbvm.com
   g4977660@trbvm.com
   g4979171@trbvm.com
   g4983504@trbvm.com
   g4984032@trbvm.com
   g4984849@trbvm.com
   g4985407@trbvm.com
   g4991541@trbvm.com
   g4992096@trbvm.com
   g4997877@trbvm.com
   g5000850@trbvm.com
   g5015261@trbvm.com
   g5016209@trbvm.com
   g5016567@trbvm.com
   g5017195@trbvm.com
   Чи за цими?
   111gfdfg@no-spam.ws
   1111gfdfg@no-spam.ws
   11111gfdfg@no-spam.ws
   111111gfdfg@no-spam.ws
   1111111gfdfg@no-spam.ws
   11111111gfdfg@no-spam.ws
   111111111gfdfg@no-spam.ws
   1111111111gfdfg@no-spam.ws
   11111111111gfdfg@no-spam.ws
   111111111111gfdfg@no-spam.ws
   1111111111111gfdfg@no-spam.ws

   Фільтри, які були використані, застарівають за годину. Кожної хвилини в інтернеті з’являються нові поштові сервіси (тимчасові і інш.), ми попереджали, що накручені голоси будуть зняті.
   Перегляд в Ютуб – не є показником. Це конкурс конспектів, Ютуб – лише візуалізація.
   Справедливість визначить жюрі, ми лише створили умови та допомогли провести цей конкурс.

  1. Адміністратор сайту

   Голоси з @asnova.com – повернули. Просимо вибачення.
   @vokl.lutsk.ua – не відповідає вимогам.

 9. Доброго дня, вас вітає днз №52, М.Хмельницький. Нам відкрито сторінку, надійшло посилання на відео, проте не можемо відкрити голосування. Розуміємо, що термін вийшов, проте хочеться довести справу до кінця. Дякуємо! Всім учасникам бажаємо успіхів та професійного задоволення.

  1. Адміністратор сайту

   Ви не зможете відкрити голосування, ця функція була доступна до вчорашнього дня.

 10. Здравствуйте. Скажите, пожалуйста, мы отправляли Вам по почте презентацию по теме “Україна – рідний край”, но найти мы ее не можем. Может она не дошла или мы ее неправильно отправили? Как можно проверить? И по какому номеру можно к Вам позвонить. Звоним по киевским номерам, но один из них не отвечает, другой не работает.

  1. Адміністратор сайту

   Ви відправили презентацію сьогодні о 8:10. Нажаль конкурс вже завершено.

 11. Доброго дня!!! Підкажіть,будь ласка, де можна знайти результати конкурсу?

  1. Адміністратор сайту

   Зараз відбувається перевірка голосів. Будуть опубліковані списки незарахованих голосів (з електронними адресами). Після цього обласні відділи освіти будуть визначати з 10-ти ДНЗ, які набрали найбільшу кількість голосів, одного переможця з області. Фіналісти будуть оголошені на День дошкілля (25 вересня). Читайте лист МОН.

 12. Шановний адмиіністратор! Голосування ще не закінчилося, а кнопка ” голосувати” вже відсутня. Голосування закінчується -23:59, а зараз 21:35… Є бажаючи проголосувати, а кнопка вже ввімкнена… Що робити???

  1. Адміністратор сайту

   В останні години недобросовісні учасники почали “гонку” накрутки голосів. Ми вирішили припинити голосування.
   У учасників було 3 місяці – останні 3 години нічого не змінять.

 13. Добрий вечір! Тепер дізналась, що відбувається конкурс, хотіла проголосувати, а вже можливість зняли, хоча адміністратор у попередніх коментарях писав, що голосування закінчиться о 23.59 31.08.2015. А тепер ще тільки 20.40!!!!!!

  1. Адміністратор сайту

   В останні години недобросовісні учасники почали “гонку” накрутки голосів. Ми вирішили припинити голосування.
   У учасників було 3 місяці – останні 3 години нічого не змінять.

 14. Добрий вечір! Обіцяли, що канал для голосування буде працювати до 23.59. Лише 20.25, а вже немає можливості віддати свій голос за учасника.

  1. Адміністратор сайту

   В останні години недобросовісні учасники почали “гонку” накрутки голосів. Ми вирішили припинити голосування.
   У учасників було 3 місяці – останні 3 години нічого не змінять.

  1. Адміністратор сайту

   Не хвилюйтесь – всі накручені голоси будуть зняті. Зараз формуються списки знятих голосів.

  1. Адміністратор сайту

   За останні 4 дні конкурсу (28 п’ятниця – (два вихідних) – 31 понеділок) нам надійшло 63 листи. Ми встигли обробити 28 листів.
   Сподіваюсь, в наступних конкурсах учасники будуть реєструватися жвавіше. Дякую за розуміння.

  1. Адміністратор сайту

   Є Ваш “Метелик”. В правому кутку карти є можливість збільшувати та зменьшувати карту. Також – натиснувши на карту і потягнувши в сторону Ви можете пересуватись по карті.

 15. Візьму заняття собі на замітку. Обов’язково прикрасимо з дітьми таке дерево

  1. Адміністратор сайту

   Зайти на сторінку закладу та натиснути кнопку “Голосувати”.
   Якщо кнопка відсутня – значить відповідальна особа (закладу) не увімкнула голосування.

 16. Шановні адміністратори. Ви не вірно надіслали мені код участі. Через це я не можу зайти на свою сторінку. Справа в тому, що з нашого ДНЗ в конкурсі бере участь дві особи і, коли я натискаю на те посилання, яке прийшло на мою пошту – висвітлюється конспект тієї іншої особи, яка також приймає участь. Виправте, будь-ласка. З пов. ДНЗ № 34 м.Первомайськ Миколаївської обл.

  1. Адміністратор сайту

   Від одного ДНЗ брати участь може тільки один конспект та одне відео.

 17. Допоможіть, будь-ласка, не можу зайти в режим редагування. Все вводжу правильно/пароль/. а у відповідь йде запит на імя користувача. Вводила вже і свій логін, і імя та прізвище . Нічого не виходить. Скажіть, це обовязково? Чи публікація мого конспекту та відеопрезентація, яку я надіслала електронною поштою буде висвітлена в будь-якому випадку?

 18. Доброго дня!
  Скажіть, будь ласка, чи можна надсилати конспекти та відео декількох занять?

 19. Добрий день, шановний пане адміністратор! Напишіть, будь ласка, за яким посиланням можна зареєструватися на участь у конкурсі. З повагою, Інна.

  1. Адміністратор сайту

   Шановна пані Інна. Для реєстрації потрібно надіслати електронного листа з реквізитами. Алгоритм та адреса – на початку сторінки.

 20. ДНЗ № 13 м. Черкаси

  Доброго дня, шановні адміністратори! Чи будуть видаватися сертифікати про участь у конкурсі “Україна – рідний край”?

 21. Доброго вечора, шановні адміністратори ! До Вас звертається ДНЗ № 34 з м.Первомайська. Скажіть, будь-ласка, коли прийде відповідь із паролем та логіном? Та чому з нашого міста в конкурсі приймає участь 4 дитячих садочка, а на мапі відмічений лише один центральний ДНЗ № 1???

  1. Адміністратор сайту

   Ви надіслали дані 25 серпня. Сьогодні Вам надійшли логін/пароль. Все в межах регламенту.
   Мапа має функцію збільшення/зменшення (“+” та “-“). Якщо ви збільшете своє місто, то побачите на мапі аж 6 ДНЗ.

  1. Адміністратор сайту

   Дата публікації МОН 15.08.15. Мапа оновлена 21.08.2015. Учасники продовжують реєструватися. До 31 серпня буде ще більше.

 22. Доброго дня. На сайті МОН України зареєстровано 12382 учасники конкурсу. На мапі їх 505. Чому така різниця?

 23. Доброго дня. Чи можна ще зареєструватися до участі у конкурсі? Данні про Днз були відправлені сьогодні о 1.50. Відповіді поки що немає.

  1. Доброго дня. Чи можна ще зареєструватися до участі у конкурсі, підскажіть будь ласка.

   1. Адміністратор сайту

    Так, до 31 серпня. 1 вересня автоматично відключиться можливість брати участь.

 24. Доброго дня! Скажіть будь ласка, коли буде наш садочок на карті, і як взнати чи ви отримали конспект заняття?

 25. Доброго дня. Скажіть будь ласка, чому на мапі досі немає метелика, що до Дібрівського дошкільного навчального закладу “Пролісок” Миргородського району Полтавської області?

 26. Допишіть, будь ласка, ПІБ керівника закладу: Шиян Оксана Ярославівна.
  учасник № 33403

  Львівський дошкільний навчальний заклад ясла-садок № 94

 27. Прошу сказати, як будуть оцінюватися ті роботи, які не виконали умови конкурсу: тривалість презентації 2-3хв. В усіх фаворитів аж “зашкалює”. Ясна річ за 7-12хв. можна показати і розказати багато чого. Дякую.

  1. Адміністратор сайту

   Якщо ви надіслали дані закладу на адресу, вказану в інструкції – очікуйте (не більше 2-х робочих днів).

 28. Доброго дня. Ми все зробили, сьогодні зареєструвалися. Як дізнатися, який у нас номер учасника конкурсу та коли з’явиться метелик на мапі?

 29. Серед яких 10 конспектів будуть відбиратися найкращі? Серед усіх чи серед 10, які набрали найбільшу кількість в області?

  1. Адміністратор сайту

   В області. Для прикладу: в відділі (департаменті) освіти Дніпропетровської ОДА оберуть з 10-ти з найбільшою кількістю голосів по Волинські області.

 30. Доброго дня. Зробили все по інструкції і все вийшло. На нашій сторінці відображається інформація та відео, але на карті посилання на сторінку, в вигляді патріотичного метелика, не з”явилось. Скажіть будь-ласка посилання на карті з”явиться пізніше чи причина в чомусь іншому?

  1. Адміністратор сайту

   Так, ми формуємо мапу один раз на декілька днів. Сьогодні буде.

 31. Вера Борлова

  Добрый вечер! Подскажите пожалуйста как узнать номер участника конкурса?

  1. Адміністратор сайту

   Останні цифри в посиланні. Наприклад http://nz.pedpresa.com.ua/edu/33332 – номер 33332

   Доречі, для підключення школи до сервісу https://classroom.google.com/ineligible (Google Apps for Education), однією з вимог якого є використання домену edu, ми надаємо можливість використовувати адресу http://33332.edu.pedpresa.com.ua, яка є дзеркальною для http://nz.pedpresa.com.ua/edu/33332

 32. Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи можна проголосувати з однієї IP адреси декілька разів?

 33. Доброго дня. Додайте, будь ласка, учаснику під № 26511 з м.Шостка після теми заняття: “Істороію міста знаємо-героєв не забуваємо”, для старшого дошкільного віку

  1. Адміністратор сайту

   Як саме не можете “скинути” ? Не можете відправити листа? Що саме Ви не можете зробити?

 34. ДНЗ "Червоий капелюшок"

  Доброго дня! Це ДНЗ Червоний капелюшок” смт Ялта, Першотравневого району, Донецької області, ми відправили на вашу електрону адресу конспекти занятть та презентвціі. Як узнати беруть вони участь в голосуванні?
  Дякуємо!

  1. Адміністратор сайту

   12 серпня вам відправили лист на вашу адресу, де вказали логін/пароль доступу до сторінки де ви маєте додати відео та увімкнути голосування. Також було надіслано лист з інструкціями. Ваш заклад http://nz.pedpresa.com.ua/edu/14361/
   Публікацію вже додали.

 35. Добрый вечер.,подскажите пожалуйста, обязательно должны голосовать так как расписано за Запорожскую -Закарпатская ?

  1. Адміністратор сайту

   Это финал голосования ОблОНО будут выбирать из 10-ки один согласно схемы голосования. А пользователи интернета могут голосовать за кого хотят.

 36. Заняття “Україна – рідний край” № учасника 18030 Дописати: Вихователь Курбат Л.М.

 37. Учасниця № 5795 м. Броди Львівської обл., садочок “Пролісок”.
  Шановна адміністраціє, прошу виправити дані про керівника закладу. Завідувачка Чава Ольга Степанівна. Дякую.

 38. Підкажіть, чи можна внести зміни в конспект заняття? (Дописати прізвище, імя вихователя)

 39. Доброго дня! Це ДНЗ “Калинка” с.Слобідка Рахнівська, Дунаєвецького району, Хмельницької області, ми відправили на вашу електрону адресу ще 7 серпня конспект заняття, але чомусь і досі його немає у бібліотеці? Поясніть, будь-ласка, чому?
  Дякуємо!

 40. Доброго дня!
  Поясніть мені, будь ласка, як може бути – учора ( 06.08.2015 р) було 103 переглядів відео – презентації, а сьогодні – 90??? Чи може хтось надає такі шкоди у конкурсі? Перегляньте, будь ласка. Дякую. ( № 10905)

 41. Доброго дня! Я 20 липня з електронної адреси savchukoksana@rambler.ru надіслала листа на вказану адресу, проте мені до сьогодні ще не надійшов пароль. Що робити далі?

 42. Галина, вихователь- методист ДНЗ.
  Нас досі немає на мапі : ДНЗ № 7 ” Веселка”, м. Золочів, Львівської обл. № 23691. Дякую!

 43. Доброго дня, у бібліотеці у конспекті свята “Хай в серці кожної людини живе любов до Батьківщини” номер 3242, адреса закладу перестала бути посиланням на сторінку. Перегляньте, будь ласка.

 44. Доброго дня!
  Є добродії, які спеціально набивають автоматичні голоси конкурсантам, щоб заподіяти їм шкоди у конкурсі. Чи будуть розглядатися матеріали таких учасників, які не мають до цього відношення, після зняття голосів жюрі.

  1. Адміністратор сайту

   Перед закінченням голосування ми зробимо детальний аналіз і видалемо тільки ті голоси, які дійсно були зфальсифіковані.
   Ми не будемо знімати конкурсантів, бо дійсно можлива конкурентна накрутка.

  1. Адміністратор сайту

   При наведенні курсору на вже присутнє фото в “Галереї навчальних закладів” – з’являється хрестик в правому нижньому кутку фото. При натисканні на нього фото видаляється. Після видалення можна завантажити інші фото. Фото повинні бути не більше 2 Мб – інакше, на застарілих комп’ютерах вони не відобразяться.

 45. Доброго дня!
  Підскажіть, будь-ласка, де має бути логін і пароль, щоб авторизуватися???

  1. Адміністратор сайту

   Має прийти такий лист на пошту, яку вкзали при реєстрації :
   Тема “noreply@nz.pedpresa.com.ua — Доступ до ресурсу nz.pedpresa.com.ua”
   Вміст листа :
   “Для вас створено обліковий запис!
   Логин: ваша@пошта
   Пароль: 280446a4
   Для подальшого входу в режим редагування даних необхідно перейти за адресою http://nz.pedpresa.com.ua/edit/ та ввести отриманий логін і пароль.
   Якщо система не дозволяє вхід, перевірте, чи не ввімкнені у Вас великі літери (CapsLock), чи правильна використовується розкладка клавіатури. Якщо пароль буде втрачено або виникнуть питання щодо роботи «бази даних», необхідно надіслати електронного листа зі сканкопією паперового листа про відновлення паролю, підписаного керівником закладу та з печаткою.”

 46. Доброго дня! Я відправила відповідні дані для реєстрації але відповіді немає вже 2 тижні.

  1. Адміністратор сайту

   Напишіть тут електронну пошту (адресу пошти), з я кої відсилали дані, спробуєм пошукати.

 47. Добрий день! Ми зареєструвались 27.07., але на мапі нашого ДНЗ досі немає. Чому?

  1. Адміністратор сайту

   Дуже проблематично визначити про який саме ДНЗ йдеться, з якої електронної адреси (пошти) надсилали дані?
   У 417 користувачів все гаразд.

    1. Адміністратор сайту

     Мапа оновлюється 1 раз на декілька днів, зачекайте, будете …

 48. Доброго дня! Я 20 липня надіслала електронного листа на адресу nzu@pedpresa.com.ua, де зазначила: повну назву навчального закладу, адресу навчального закладу, П.І.П. контактної особи (особи, відповідальної за внесення даних), її посаду, телефон та електронну адресу Проте мені до сьогоднішнього дня не прийшов пароль. Що робити далі?

 49. Шановний адміністратор!Чи будуть видалені голоси,які були надіслані з поштових сервісів :@mail.ru; @bk.ru; @inbox.ru; @list.ru; @mail.ua?

  1. Адміністратор сайту

   Ні. Проблема полягає тільки в тому, що з минулого тижня вказані поштові домени припинили обробляти нашу пошту.
   Якщо б так зробили всі поштові сервіси – ми би розуміли що проблема у нас, але всі решта працюють нормально.
   На даний момент вищезгадані поштові домени обробляють пошту, але можуть знову припинити в будь який час.

   Всі голоси з цих поштових доменів будуть зараховані.

 50. Учасник 24994 ( м.Дунаївці Хмельницької обл.) Завідувачка Баранюк Наталія Володимирівна а не Ружицька І.Р., і не видно самої роботи

  1. Адміністратор сайту

   Змінено. Конспект присутній, відео адміністратори ДНЗ додають самостійно (стрічка “Посилання на відео”)

 51. Шановний адміністратор!Вас турбує Білокуракинський ДНЗ №3 “Берізка” Білокуракинської районої ради Луганської області. Просим вас замінити вебадресу сайта дитячого садка, правильно буде http://berizka.ucoz.ua/

  1. Адміністратор сайту

   Ви можете зробити це самостійно на сторінці керування Вашим закладом.Поле “Адреса веб сайту”

 52. Доброго дня! Прошу змінити прізвище керівника дошкільного навчального закладу (ясел-садка) “Калинка” Калуської міської ради Івано-Франківської області на Бенько Наталія Петрівна. Дякую.

 53. Олена, вихователь-методист

  Доброго дня! Вас турбує Глухівський ДНЗ:ЦРД “Світлячок” Глухівської міської ради Сумської області № 9417 з приводу помилки ПІП керівника закладу. Змініть на Квасову Ірину Михайлівну. Дякую.

 54. Шановний адміністратор! Не можу дочекатися повідомлення про зарахувння голосу, а повторні проби голосування не зараховуються

 55. Доброго дня! Вас турбує Золочівський ДНЗ №7 “Веселка” Золочівської міської ради, Львівської обл. під № 23691 з приводу помилки адреси ДНЗ, Правильна алреса; Львівська обл. м. Золочів, вул. Огієнка 9.

 56. Шановний адміністратор, підкажіть, будь ласка, чи можна поміняти посилання на відео і як це зробити? Дякую.

  1. Адміністратор сайту

   На сторінці адміністрування вашого закладу змінити посилання в стрічці “Посилання на відео”

  1. Адміністратор сайту

   Переглянули коментар, він змістовний та має право бути.
   Якщо коментар беззмістовний (просто слово “Жах”), або містить лайку чи особисту образу – ми його видаляємо, тут інакше.

 57. Доброго дня! Вас турбує Богуславський ДНЗ №4 “Казка” Богуславської районної ради Київської області № 30289 з приводу помилки ПІП керівника закладу. Змініть на Пушенко Людмилу Анатоліївну. Дякую.

 58. І ще таке питання, якщо відеоролік довший за 3 хв. він буде розглядатись?

 59. Шановні адміністратори! Можливо впізнати, хто надсилає негативні коментарі?

 60. Як довго чекати, щоб наш дошкільний заклад №70 м. Черкаси, конкурсний номер учасника 1435, внесли до віртуальної мапи???

 61. Шановний администратор! До вас звертається Дошкільний навчальний заклад (ясла- садок) №70 м Черкаси. Допоможіть розібратись!!! Ми заєструвались: ввели логін та пароль внесли свої дані, додали посилання на відео та зберегли дані , але свою сторінку за № 1709 не знайшли, щоб увімкнути голосування????

 62. Ольга Чаварга

  Шановні адміністратори!

  Просимо замінити ім’я керівника ДНЗ №29 “Дивосвіт” м. Ужгорода (№24708) з Олена на Ольга, оскільки вкралася помилка. Дякуємо.

 63. http://pedpresa.com.ua/wp-content/uploads/2015/03/f11.jpg

  Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи потрібно ще раз пересилати Вам конспект заняття. Відео розмістила пізніше, ніж конспект. І чи розпочалося голосування на нашій сторінці. Не знаю чи правильно підключила.

  1. Адміністратор сайту

   Якщо ми вже опублікували конспект в бібліотеці – http://lib.pedpresa.com.ua/category/dopomoga-vchitelyu , то Вам достатньо додати посилання на цю публікацію в поле “Публікація”, якщо ні – надішліть ще раз. Бажано вказувати номер учасника, для швидкого пошуку закладу.

 64. День добрый!
  Уважаемые администраторы!!! Я в шоке!!! Как можно накрутить автоматически голоса??? Разве это возможно? Каждый день слежу за № 16604 и 6421. Это детские сады из одной области и города. Между ними идет бой, кто больше наберет голосов.( читаю отзывы), ведь можно голосовать только с одного компьютера и естественно эл.почты. Как можно нечестно голосовать??? Разве можно за сутки набрать 500 голосов??? Это действительно нечестно…

  1. Адміністратор сайту

   Не переживайте. В последнюю неделю мы пересмотрим все голоса, и если действительно обнаружим накрутку – снимем голоса (с публикацией у кого и сколько сняли). Так уже было http://pedpresa.com.ua/vote10/?page_id=503

 65. Уважаемые администраторы! Просьба прекратить это нечестное голосование, потому-что победа будет не за тем, кто выложил достойное видео, а за тем, кто автоматически накрутил себе голоса!!! Как можно за сутки набрать 500 голосов? (Участник № – 31011) и таких много. Пожалуйста, обратите на это внимание. И скажите, как это будет проверяться и будет ли? Неужели им все сойдет с рук?

  1. Адміністратор сайту

   Уважаемые участники конкурса.
   1) Мы внимательно следим за конкурсом, если будут замечены нечестные методы – мы их будем пресекать.
   2) В случае обнаружения т.н. “накрутки” – голоса будут сняты, но ближе к финалу конкурса. Будет обнародован список – примерно как тут http://pedpresa.com.ua/vote10/?page_id=503
   3) Финалист от области будет определен жюри (Додаток 1) из 10 набравших наибольшее количество голосов будет выбран 1 финалист. Я думаю жюри точно сможет определить достойных.

 66. ДНЗ№2 "Золота рибка"

  Добрий день! Дозвольте запитати: Чи можна надсилати від одного закладу декілька занять?

  1. Адміністратор сайту

   Добрий день. Надсилати можна скільки завгодно, але брати участь в конкурсі буде тільки одне.

 67. ДНЗ№2 "Золота рибка"

  Добрий день! Вас турбує Дошкільний навчальний заклад № 2 “Золота рибка”. Ми отримали листа з логіном і паролєм, вчора заходили на свою сторінку. А сьогодні вводимо логін і пароль, але авторізація не відбувається. Що робити?

  1. Адміністратор сайту

   1) Використовувати браузер Google CHrome
   2) Уважно внести дані в поля логін/пароль. Пароль можна скопіювати з надісланого листа, але уважно виділяйте саме пароль – без зайвих символів та пробілів.

 68. Підкажіть будь ласка чому на сторінки нашого закладу в розділі загальна інформація ті данні які ми не подавали???

  1. Адміністратор сайту

   Дані по закладах вносяться з 2013 року, можливо не ВИ – хтось інший подав. Ці дані Ви можете змінити на сторінці керування.

 69. Вас знову турбує дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 22 “Золота рибка”, м.Бердичів, Богунська 31 б. Отримали листа з діючою силкою на публікацію, дуже вдячні за це. Але авторизуватися для подальшої роботи не виходить, вводимо логін і пароль, але авторизація не відбувається.

  1. Адміністратор сайту

   15 хвилин назад переформували логін/пароль – дивіться Ваш попередній коментар.

 70. Доброго дня! До Вас звертається учасник під №2651. Ми хочемо замінити надісланий конспект на ідентичний конспект, але з фоторепортажем. Як це зробити і чи можна для цього використати особисту пошту? Дякую.

  1. Адміністратор сайту

   Можна змінити, але використовуйте ту пошту, з якої надсилали дані для реєстрації.

 71. Доброго дня! Шановний адміністратор, вас турбує учасник №18030, Черкаської області. Наша презентація чомусь знаходиться в учасника №9142 теж Черкаської області. Як таке могло статися?Чи можна це виправити? Це наші посилання, ми хотіли вставити всі, але виявилось, що можна вставити лише одну презентацію.Чому учасник №9142 не помічає, що це не його презентація?Дуже буду вам вдячна, якщо можна виправити цю помилку!

 72. Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, що буде з 10 – ми учасниками, набравши більшу кількість голосів? Зрозуміло, що один з конкурсантів буде переможцем, а останні 9??? Чи буде їм якась нагорода чи подяка щодо прийняття участі у конкурсі???

 73. Отримали доступ до ресурсу nz.pedpresa.com.ua, вводимо логін і пароль, але авторизація не відбувається. Уважно перевірили, чи не ввімкнені великі літери (CapsLock), чи правильно використовується розкладка клавіатури, вводили копіюванням і вручну, нічого не виходить. Допоможіть будь-ласка.

  1. Адміністратор сайту

   Напишіть номер закладу, повну назву. Дуже тяжко з Вашого коментаря зрозуміти про який заклад йдеться.
   Переформуємо вам реквізити доступу.

   1. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 22 “Золота рибка”, м.Бердичів, Богунська 31 б

 74. Скільки потрібно чекати відповіді на наш лист
  ми подали матеріал 25.06 . ДЯКУЄМО

 75. Віра Олексіївна ДНЗ№3 Веселка м.Чернівці

  Самий цікавий захід для малечі,адже він знайомить наших дітей з традиціями пращурів.Хто,як не вихователь,розповість в доступній формі своїм вихованцям про культурну спадщину.
  Дякуємо що є такі педагоги які цікавляться і впроваджують в свою роботу з малюками забуті в деяких куточках України звичаї нашого народу.

 76. Шановний адміністратор, не можу дочекатися листа з логіном і паролем. Перший лист отримала 18.06.15, а посилання на сторінку закладу – 19.06.15. Допоможіть!
  З повагою, відповідальний ДНЗ № 3 “Ладоньки” Здолбунівської міської ради Рівненської області.

 77. Доброго дня! Вас турбує ДНЗ ЦРД “Сонечко” смт Драбів №22209 з приводу помилки ПІП керівника закладу. Змініть на Скорофатову Зою Тимофіївну. Дякую.

 78. Доброго дня! Прошу Вас видалити коментар з нецензурною лексикою на відео учасника № 4216! (користувач Андрій, 24.06.2015 15.40) Дякую.

  1. Адміністратор сайту

   Дякую – видалили.
   Прохання, якщо будуть нецензурні висловлювання – писати сюди (в коментарі).

 79. Голосування не об’єктивне. Додаток 1 не діє. Кожний голосує за свій навчальний заклад. Чому???

  1. Адміністратор сайту

   Доброго дня.
   Переглянувши технічні можливості, ми дійшли висновку, що заборонити голосувати “за своїх” ми не можемо, і не зможе ніхто. Є купа силенна можливостей обійти цю процедуру (перевірку належності до окремої територіальної одиниці), починаючи від мобільних операторів і закінчуючи використанням мережі TOR.

   Тому ми внесемо пропозицію, та оголосимо її на сайті, що голосувати можна за ДНЗ на своїх територіальних одиницях.
   Наприкінці конкурсу (після 1 вересня), Додаток №1 працюватиме наступним чином. Як приклад – департамент освіти Вінницької ОДА буде обирати переможця з 10-ти набравших найбільшу кількість голосів у м.Києві. Волинська обл. обирає переможця у Вінницькій обл., і т.д.

 80. Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, що потрібно завантажити до “Галерея навчального закладу”? Заздалегідь дякуємо!

  1. Адміністратор сайту

   Добрий день. До галереї навчального закладу зазвичай завантажують фото навчального закладу. Зараз ці фото не є обов’язковими, але в майбутньому з цими фотографіями можуть проводитись різноманітні конкурси, про які буде оголошено. Зараз фото – це візитівка вашого навчального закладу.

 81. заняття писала я, я є учасником прийшла відповідь що заняття одержали,але зараз я його не бачу в бібліотеці, мій номер №5834,дуже дякую за відповідь.

  1. Адміністратор сайту

   Напишіть сюди електронну пошту, з якої надсилалися матеріали.

 82. Вибачте, щр вас знову турбує ДНЗ № 15 з Бердичева, № 20851,приводу зміни ПІБ керівника. У нашому попередньому зверненні сталася прикра помилка, виправте, будь ласка, ім”я на Неля, ДЯКУЄМО, вибачте за турботу!!!!

 83. доброго дня! підкажіть будь ласка як знайти конспект заняття учасника№5834, а то в бібліотеці я не знайшла, а заняття цікаве. Дякую!

  1. Адміністратор сайту

   Якщо Ви його не знайшли, то звідки знаєте, що воно цікаве? ;)
   Прошу надіслати повторно на адресу, яка вказана на початку цієї сторінки та вказати в листі номер учасника.

 84. Велике прохання встановити наше відео. Ми знаємо, що це наша робота, але не виходить. Дуже дякую!!!

 85. до вас звертається учасник №8100. Підкажіть будь-ласка як правильно встановити відео для перегляду на сторінку голосування. ми це все вже робили,але відео немає, конспект є!!

  1. Адміністратор сайту

   Напишіть посилання (скопіюйте) сюди – у коментар – ми виставимо.

 86. Переглянувши заняття з м.Чернівці 15185, не вдалося проголосувати. так як немає кнопки “Голосування”!!!
  Виправте цю помилку!!!!

  1. Адміністратор сайту

   Ми не виправляєм таки помилки.
   Адміністратор (контактна особа) навчального закладу повинна самостійно увімкнути голосування на своїй сторінці. (Див інструкцію http://pedpresa.com.ua/festival) Це означає добровільний вибір ДНЗ щодо участі в конкурсі.

 87. Звертаюся до адміністратора проекту: Чому на сторінці учасника конкурсу №15185- ДНЗ№33 ЦРД “Оселя талановитих” м. Чернівці нема кнопки для голосування? Або підкажіть, будь ласка, як правильно треба включити?

 88. У ДНЗ № 15 м. Бердичева Житомирської області (№ учасника 20851) невірно вказані дані керівника, якщо це можливо, змініть, будь ласка, на Ковтун Неоя Михайлівна. Дякую

 89. Доброго дня! Активувала сторінку учасника, додала відео та конспект, проте на Віртуальній мапі учасників наше місто не відображається! Що для цього потрібно зробити?

 90. Скажіть, будь ласка, я відправила конспект заняття ще 30.05 але в бібліотеці він відсутній. Які причини? ДНЗ №73 Черкаської міської ради

 91. Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи можна, до участі в конкурсі надати освітній проект (замість заняття) з відео презентацією?

 92. Скільки потрібно чекати відповіді на наш лист
  ми подали матеріал 18.06 . ДЯКУЄМО

 93. Підкажіть, будь ласка, чи можна розмістити фотозвіт у документі з конспектом?

 94. Добрий день,скажіть будь ласка,заповнила анкету учасниката дошкільного закладу,відправила конспект заняття,додала відео,але не отримую досі коду учасника!Що зробить,для того щоб знайти себе та свій дошкільний заклад для участі у конкурсі!!!Заздалегідь дякую!!!

  1. Адміністратор сайту

   1) Надсилаєте листа на nzu@pedpresa.com.ua – де вказуєте всі реквізити закладу.
   2) Отримуєте 2 листи. В одному повідомлення про те, що ваш заклад зареєстровано + сторінка вашого закладу. В другому – логін/пароль для адміністрування.
   3) Заходите на сторінку адміністрування nz.pedpresa.com.ua/edit зі своїм логіном/паролем – вмикаєте голосування та додаєте посилання на відео.
   4) Надсилаєте нам конспект. Ми розміщуємо його в “Бібліотеці” та додаємо посилання на вашу сторінку.
   Користувачі заходять на вашу сторінку та натисканням кнопки “Голосувати” – голосують за ваш заклад (конспект та відео).
   Все.

  1. Адміністратор сайту

   Щоб проголосувати – треба натискати кнопку “Голосувати” на сторінці закладу. Якщо кнопка відсутня, це означає, що контактна особа не увімкнула голосування на адміністративній сторінці свого закладу.

 95. Ірина Запорощенко

  Підскажіть, будь ласка, де на Вашому сайті архів минулих конкурсів?

   1. Адміністратор сайту

    Проголосувати – кнопка над відео “Голосувати”.
    Написати відгук – коментар.

  1. Адміністратор сайту

   Ми додаєм конспекти до сторінок навчальних закладів – поле “Публікація” – натиснувши на посилання ви перейдете до конспекту.
   Також всі конспекти можна переглянути за посиланням http://lib.pedpresa.com.ua/category/doshkilna-osvita
   Назва навчального закладу (синім кольором) – перехід до сторінки навчального закладу.

  1. Адміністратор сайту

   Натиснути “Голосувати” на сторінці закладу – вказати електронну адресу – отримати лист з темою “Голосування на порталі ПедПреса” – натиснути на посилання в листі. Все, Ваш голос зараховано. Чому так складно? Щоб зменшити можливість накрутки голосів.

 96. Чи можуть взяти участь у конкурсі декілька учасників з одного дошкільного закладу?

  1. Адміністратор сайту

   Конспект для голосування має бути один. Конспекти в розділ “Бібліотека” – скільки завгодно (але не беруть участь в голосуванні).

 97. Скажіть будь ласка, участь у голосуванні можуть брати лише зареєстровані учасники?

  1. Адміністратор сайту

   У голосуванні можуть брати участь інтернет користувачі з усього світу (не тільки учасники).

 98. Хотіла проголосувати за дит садок, але на ел.пошту нічого не прийшло. спробувала ще раз, відповіли “на ваш емейл прийшло повідомлення”, але ж його так і не було. та не тільки мені не прийшло повідомлення. Що голос не враховуэться

 99. Добрий день! Надіслала матеріали на конкурс “Україна – рідний край”.Але не знаю як додати конспект в бібліотеку освітнього порталу. І не впевнена чи є ДНЗ “Барвінок” Ладанської селищної ради в списку учасників?

  1. Адміністратор сайту

   Добрий день. Щоб бути впевненим що ваш заклад є учасником конкурсу, потрібно виконати послідовність дій, яка детально описана в інструкції на цій сторінці.

 100. Шановні адміністратори, звертаюся до Вас із проханням розмістити відео ДНЗ № 438 Харківської міської ради, що попередньо відправлено на портал. Це дуже важливо для іміджу закладу, адже колектив доклав зусиль для підготовки матеріалів до фестивалю.
  Остапенко А.С., методист Центру громадянського виховання КВНЗ “Харківської академії непервної освіти”

  1. Адміністратор сайту

   Так, це може зробити адміністратор Вашого навчального закладу. Ми лише додаєм конспекти в бібліотеку освітнього порталу. Надсилайте на nzu@pedpresa.com.ua – ми розмістимо в “Бібліотеці” а Ви самостійно ставити посилання на потрібну Вам публікацію на сторінку закладу.

 101. Лідія
  Наданий 09.06.15р. Конспект інтегрованого заняття “Тепло долонь і розуму,і серця я Україні милій віддаю” в библіотеки підписан як Іршанський НВК “Гімназія – дошкільний заклад” але він належить Генічеському ясла – садку №14 “Колосок” Генічеської міської ради. вихователь Хіменкова О.А. Просимо виправити помилку

 102. Ми надіслали всі матеріали, отримали зворотного листа з номером 33357, але нашого закладу немає в списку учасників. Може ми щось зробили не вірно? Дякую

  1. Адміністратор сайту

   Карта формується 1 раз на тиждень. На початку нового тиждня – з’явиться.

  1. Адміністратор сайту

   Якщо є помилка – ми її виправимо, але як нам зрозуміти хто Ви та від якого ДНЗ пишете листа, шановна Лідіє?

 103. Ірина Запорощенко

  Чи обов’язкова умова для голосування певної області за певну область. А якщо мені сподобалося відео з іншої області, або навіть із своєї області?

  1. Адміністратор сайту

   В умовах конкурсу – кожен голосує за кого завгодно (тільки 1 раз з однієї поштової скриньки). В фіналі – відділи освіти будуть визначати переможців з 10-ти набравших максимум голосів – кожен для області вказаної в додатку (до листа МОН).

  1. Адміністратор сайту

   Змінити посилання на адміністративній сторінці вашого закладу.

 104. Доброго дня! Скажіть будь ласка, чому упав рейтинг з 5 на 4,9 на сторінці 5834 і як нам поміняти кількість дітей в днз у нас їх стало більше. Дякую!

  1. Адміністратор сайту

   Рейтинг визначають користувачі коли коментують та ставлять зірочки. Хтось поставив 4 зірки – рейтинг змінився.
   Кількість дітей Ви можете змінити на сторінці адміністрування
   ———————————————-
   Кількість учнів
   Кількість викладачів

 105. Петровська Оксана

  Доброго дня! Прошу змінити прізвище керівника Загвіздянського дошкільного навчального закладу ((ясел- садка) “Сонечко” , тому що Гладішко звільнилася, зараз новий керівник Петровська Оксана Тарасівна. Будь ласка реєструйте правильні дані про ДНЗ

  1. Адміністратор сайту

   Доброго дня.
   Ми з задоволенням будем реєструвати ПРАВИЛЬНІ дані про ДНЗ, якщо Ви будете їх нам надсилати.
   Дякую за розуміння.

 106. Доброго дня! Скажіть будь ласка, куди потрібно надіслати план-конспект і як увімкнути голосування на сторінці? Дякую!

 107. Доброго дня! Підкажіть будь ласка, як додати ім”я керівника на сторінку

  1. Адміністратор сайту

   Ім”я керівника можемо змінити тільки ми.
   Потрібно надіслати нам листа на nzu@pedpresa.com.ua з повними реквізитами закладу та вказати кого на кого поміняти.

 108. Доброо дня! Ми додали відео, але воно не відкривається на сторінці, були якісь вимоги до формату відео? Можливо його видалити, а додати інше, у другому форматі? Все зробили за інструкцією, Натиснули кнопку “Зберегти”. АЛЕ НІЧОГО НЕ ВИХОДИТЬ- ніякої подальшої реакції. Пробували вже декілька разів на різних комп”ютерах – “Виберіть файл” почав засвічуватись червоним кольором! Що робити? Дякую.

  1. Адміністратор сайту

   Надайте посилання на ваш заклад та окреме посилання на відео, яке ви додаєте сюди в коментарі.
   Завантажити файл – це для фото – вам потрібно додати посилання в останню стрічку на адмін. сторінці – дивіться уважно зображення в інструкції – http://pedpresa.com.ua/festival

 109. Ми відправили конспект заняття та розваги ще 2 червня, чому його ще не виклали в розділі “Бібліотека”?

  1. Адміністратор сайту

   Тому що конспекти будуть додаватись протягом всього літа до сторінок конкурсантів.

 110. Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, як вкласти ссилку https://youtu.be/kfOFX8Ph1hw з відеопрезентацією на сторінку закладу. У зв`язку з проблемами, в Youtubi її було змінено.
  № учасника 7151 м. Чернівці.Дякуємо.

  1. Адміністратор сайту

   Добрий день.
   Вам потрібно зайти на свою сторінку http://nz.pedpresa.com.ua/edit (зі своїм логіном та паролем) та в останній стрічці “Посилання на відео” замінити старе посилання на нове.

 111. Доброго дня. Скажіть, будь ласка, як знати чи матеріали надійшли, який номер отримали. Відео є в ютюбі, заповнена анкета , але незнаю куди вставити конспект заняття…

 112. заходили через логін/пароль, але немає верифікації. Сьогодні спробували ще раз, не загружаються навіть фото. що робити?

  1. Адміністратор сайту

   Доброго дня, шановна пані Валентино.
   Ваш заклад http://nz.pedpresa.com.ua/edu/26215/
   Ми бачимо що все верифіковано, всі дані є.
   Вам на сторінці Вашого закладу потрібно натиснути (на клавіатурі) F5 або (Ctrl)+(R)

 113. Доброго дня, підскажіть, будь ласка, чи може в розробці свята стояти два прізвища, адже розробляла одна людина, а проводила інша? Дякую.

 114. З нашого закладу на конкурс було представлено два конспекта окремих педагогів. Чому в конкурсі бере участь лише одне?

  1. Адміністратор сайту

   У Вас один навчальний заклад? Чому конспекти має бути 2? Яким чином жюрі має визначитись за який матеріал голосували користувачі? Чому не 15 конспектів?
   Конспект (посилання на нього ми будемо додавати в процесі роботи) має бути 1. Всі решта – це як додаткові матеріали.

 115. Доброго дня! Ми завантажили роботу, фото та відеоматеріали на сайт.Через тиждень сторінка з нашим закладом перестала відкриватись. В панель редагування закладу також не заходить. Що робити?

  1. Адміністратор сайту

   Заклад 33332 ? Читайте відповідь на попередній (Ваш) коментар.

 116. Чому немає нашого конспекту заняття? Він був надісланий 02.06.2015р. на пошту Дмитра Погорелов

  1. Адміністратор сайту

   Тому що конспектів дуже багато, і вони будуть додаватися з часом. Головне – це відео, за яке голосують. А конспект – це додаток.

  2. Адміністратор сайту

   Щоб додати конспект в бібліотеку потрібно більше часу. Конспекти будуть викладатися протягом конкурсу.

 117. Все зробили за інструкцією, Натиснули кнопку “Зберегти”. АЛЕ НІЧОГО НЕ ВИХОДИТЬ- ніякої подальшої реакції. Пробували вже декілька разів на різних комп”ютерах. Що робити?

 118. Доброго дня!
  30 травня 2015 р. о 15:06, Вам були надіслані дані дошкільного навчального закладу “Малятко” та конспект. Логін і пароль отримані, сторінка заведена, відео розміщене але конспекту в бібліотеці немає. Дякую!

  Іванівський дошкільний навчальний заклад “Малятко”.

 119. Доброго дня! Ми завантажили роботу, фото та відеоматеріали на сайт (номер садка 33332).Через тиждень сторінка з нашим закладом перестала відкриватись. В панель редагування закладу також не заходить. Що робити?

  1. Адміністратор сайту

   Надішліть листа на nzu@pedpresa.com.ua – в ньому вкажіть всі дані вашого закладу та опишіть проблему. З коментаря можна зрозуміти що номер закладу був 33332, але цього не достатньо для вирішення Вашої проблеми.

   Спробуйте зайти на свою адміністративну сторінку!

 120. Як знайти дитячий садок з області, за яку потрібно голосувати згідно порядку голосування?

  1. Адміністратор сайту

   Переглядати послідовно конкурсантів. Завдання конкурсу – максимальне поширення інформації та досвіду серед конкурсантів та користувачів інтернету. Якщо кожен проголосує сам за себе – в чому тоді сенс конкурсу?

 121. Добрий день! Ми додали відео, але воно не відкривається на сторінці, були якісь вимоги до формату відео? Можливо його видалити, а додати інше, у другому форматі? Дякую.

  1. Адміністратор сайту

   Напишіть номер вашого навчального закладу (останні цифри в адресі сторінки).

    1. Адміністратор сайту

     Добрий день. У Вас на сторінці замість посилання на відео стоїть оцей текст “Додати посилання на відео з You Tube”

     Насправді там має бути щось накшталт http://youtu.be/DMLUo3EM5b0

     1. Наталя

      Добрий день! Можливо видалити відео, яке не відкривається, з нашої сторінки та додати інше? Дякую.

     2. Адміністратор сайту

      Так, Ви можете зробити це самостійно. (Поміняйте або видаліть посилання на YouTube)

 122. Доброго дня! Поясніть, будь-ласка, де можна дізнатись, який номер присвоєно учаснику конкурсу?

  1. Адміністратор сайту

   Якщо ви учасник – то Вам надсилається лист, де першою стрічкою вказаний номер.
   Якщо ви користувач, який бажає проголосувати – передивляйтесь учасників (статистика) – обирайте найкращого та голосуйте ;)

 123. чому ми не змогли пройти верифікацію
  що ми зробили не вірно, що на сторінці ДНЗ № 26215 немає нашого відео

 124. Доброго дня. Дитячий садок зареєструвався ще 28 травня, але у розділі “статистика” немеє матеріалу

  1. Адміністратор сайту

   Вам надійшов логін/пароль?
   Ви заходили на свою сторінку?
   Ви увімкнули участь у конкурсі?

 125. Доброго дня. Скажіть, будь-ласка, чи буде справедливим голосування, якщо з однієї області десятки учасників, а з іншої – один. Відповідно цікавиться ходом конкурсу різна кількість педагогів з області.

  1. Адміністратор сайту

   Це запитання скоріше до МОН.
   В фінал конкурсу виходять 10 учасників з кожної області з найбільшою кількістю голосів.

 126. Доброго дня, я зареєструвалася, доповнила матеріалами сторінку, а потім через деякий час хочу зайти вказую пароль і логін які мені надали, а мені пише: Помилка авторизації неправильний логін/пароль

  1. Адміністратор сайту

   Зателефонуйте нам за номером телефону, який був вказаний в листі.

 127. Доброго дня! 27.05.2015 року на адресу nzu@pedpresa.com.ua надіслали конспект заняття, розмістили відео в YOUTUBE. Підкажіть, будь ласка, як знайти себе серед учасників?

  1. Адміністратор сайту

   Добрий день. Вам надсилався лист від адміністрації – першою стрічкою в листі була адреса вашого закладу.

 128. Підкажіть, на який адрес ми завантажуємо конспект заняття? В педагогічній пресі він знаходиться в розділі Бібліотека.

 129. Доброго дня!
  24.05.2015 завантажили конспект заняття, 26.05.2015 внесли реєстраційні дані і розмістили відео в YOUTUBE, але серед учасників себе не бачимо. Що робити?

 130. Добрий день, скажіть будь ласка, як завантажити матеріали для участі у конкурсі?

  1. Ірина Залеська

   Доброго дня, шановна пані Ольга! Умови конкурсу, а також детальні інструкції є на нашому сайті за посиланням http://pedpresa.com.ua/festival
   Крім того, відповіді на свої запитання ви зможете знайти й у коментарях.
   З повагою, Освітній портал “Педагогічна преса”.

  1. Ірина Залеська

   Доброго дня, шановна пані Олена! Умови конкурсу, а також детальні інструкції є на нашому сайті за посиланням http://pedpresa.com.ua/festival
   Крім того, відповіді на свої запитання ви зможете знайти й у коментарях.
   З повагою, Освітній портал “Педагогічна преса”.

 131. Добрий день! Вчора ми надіслали конспект заняття на вказану електрону адресу, але не бачимо його на сайті. Що нам робити? Дякуємо!

  1. Ірина Залеська

   Доброго дня, шановна пані Оксана! Для розміщення інформації (публікація) та генерації листа з реквізитами доступу потрібно 2 дні.

 132. Дошкільний навчальний заклад ясла-садок “Золотий ключик”, Чернігівська область, Бобровицький р-н, м.Бобровиця, вул. Чернігівська 17б,

  Кізяк Анна Богданівна, завідувачка ДНЗ, zolotoy.klyuchik@ukr.net
  25.05.2015 р. 14.25

 133. Добрий день, ще досі не отримали логін і пароль до своєї сторінки. Допоможіть!

  1. Адміністратор сайту

   Напишіть з якої адреси було відправлино запит, дату та час відправлення.

 134. Добрый день!
  Подскажите пожалуйста: отправила на эл. адрес nzu@pedpresa.com.ua информацию о дошкольном учреждении для участия в фестивале. Пришел автоответ, что письмо пришло, но требует обработки в течении 2 рабочих дней. Будет ли в дальнейшем отправлен пароль для регистрации? И успеем ли мы зарегистрироваться?

  1. Адміністратор сайту

   Здравствуйте.
   Регистрация будет происходить на протяжении всего конкурса (до 31 августа). Вопрос в том, что голосование открывается 1 июня и кто позже зарегистрируется – тот меньше времени будет принимать участие в голосовании, соответственно меньше людей смогут проголосовать. Хотя если Вы уверены в своих работах (видео и план конспект) и в поддержке своего учебного заведения, то можете стать лидером и за неделю.
   Кстати, планы конспекты будут выкладываться на сайт на протяжении всего конкурса (в связи с большими объемами информации). Главное, чтобы на момент передачи 10-ки лидеров от области в жюри (после 1 сентября) – у всех были конспекты.

 135. Олена Баликіна

  Доброго дня! Підкажіть будь ласка, якщо приймає участь в конкурсі три педагоги з одного дошкільного закладу. На нашу адресу надіслано один логін та пароль. Як завантажити три відео?

  1. Адміністратор сайту

   В конкурсі може брати участь тільки один ДНЗ. Кожен ДНЗ може додати до своєї сторінки тільки одне відео. В це відео Ви можете змонтувати скільки завгодно відео від викладачів, але відео (файл) має бути одне.

 136. Доброго ранку! Підкажіть будь-ласка, куди завантажувати конспект заняття. Дякую!!!

  1. Адміністратор сайту

   Добрий день.
   Всі конспекти (плани проведення) занять ми публікуємо в розділі “Бібліотека” – “Допомога вчителю”+”Дошкільна освіта”.
   Вам достатньо надіслати конспект на ту саму адресу, куди Ви надсилали реєстраційні дані.
   Посилання на публікацію конспекту можна додавати в поле “Веб сайт” вашого навчального закладу.

 137. Доброго дня! Підкажіть будь ласка, один дошкільний заклад може надати один конспект чи їх може бути декілька? Дякую

 138. Доброго дня, якщо я подала дані про дошкільний заклад, але не прикріпила конспект заняття, я тоді, коли мені буде надіслано пароль зможу його добавити? дякую

  1. Адміністратор сайту

   Добрий день.
   Всі конспекти (плани проведення) занять ми публікуємо в розділі “Бібліотека” – “Допомога вчителю”+”Дошкільна освіта”.
   Вам достатньо надіслати конспект на ту саму адресу, куди Ви надсилали реєстраційні дані.
   Посилання на публікацію конспекту можна додавати в поле “Веб сайт” вашого навчального закладу.

 139. Вітаю! Підкажіть чи можна висилати сценарій розваги-конкурсу ” Міс україночка” середня група? Чи це має бути заняття? Дякую.

 140. Добрий день! Як взнати свій номер, який присвоєний учаснику (дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №11 управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради) і порядок голосування?

  1. Адміністратор сайту

   Номери на сторінці “Статистика голосування” – відповідають номеру навчального закладу в БД НЗ. Так зроблено для того, щоб відвідувачі не шукали саме “свій” ДНЗ, а переглядали інші і дійсно обирали найкращий. Коли буде достатня кількість учасників – буде сортування по областям (приблизно за тиждень).

  1. Адміністратор сайту

   Так – це прописано в листі МОН (відео або презентація у форматі відео).
   Участь в конкурсі є добровільною. Якщо Ви не маєте можливості зробити це відео – просто не беріть участі в конкурсі.

 141. Добрый вечер! Скажите, пожалуйста, как можно презентацию в формате pptx залить на ютюб?

 142. Подскажите, как узнать номер, который присвоен участнику и порядок голосования? Ведь голосовать можно за конкретную область, а по номеру участника этого не видно. Объясните пожалуйста. Заранее спасибо.

  1. Адміністратор сайту

   Номери на сторінці “Статистика голосування” – відповідають номеру навчального закладу в БД НЗ. Так зроблено для того, щоб відвідувачі не шукали саме “свій” ДНЗ, а переглядали інші і дійсно обирали найкращий. Коли буде достатня кількість учасників – буде сортування по областям (приблизно за тиждень).

  1. Адміністратор сайту

   Конспект надсилається на ту саму адресу, куди і реєстраційні дані (оптимально разом з реєстраційними даними надсилати конспект). З конспектом вказуються реквізити (повна назва і адреса) ДНЗ.
   Ми додаєм конспект в бібліотеку та вказуєм посилання на сторінці ДНЗ – учасника конкурсу. Незабаром зі сторінки ДНЗ можна буде перейти в бібліотеку для перегляду конспекту. Зараз – тільки копіюванням посилання.

  1. Адміністратор сайту

   У вашому листі від 15 травня була вказана адреса на сервері @ukrpost.ua (електрона пошта контактної особи), хоча Ви в коментарі а також у листуванні використовуєте @ukr.net.
   Будьте уважні при введенні даних.
   (Ми повторно відішлем на @ukr.net)

 143. Діна Гасанова

  Скажіть, будь ласка, до якого числа потрібно відіслати дані про заклад для участі у конкурсі?

  1. Адміністратор сайту

   Доброго дня.
   2 дні нам потрібно на розміщення інформації (публікація) та генерацію листа з реквізитами доступу. Голосування стартує 1 червня. Закінчується 31 серпня. Ви можете надіслати дані і 29 серпня – але сподіватись, що за Ваш заклад проголосують буде марно. Бажано надати нам дані до 29 травня.

  1. Адміністратор сайту

   Добрий день. Як саме ми можемо Вам допомогти? До нас кожен день надходить близько 10 листів – адреса робоча. Опишіть більш детально проблему.

 144. Козюбра Тетяна Анатоліївна

  Добрий день, ще досі не отримали логін і пароль до своєї сторінки. Допоможіть!
  Дошкільний навчальний заклад «Малятко» №1 м. Жашків, 19200, вул.. Леніна 41, м. Жашків,Черкаська обл., Україна. Т.0474763265.
  Козюбра Тетяна Анатоліївна, вихователь – методист, 098*****26, u*****r@ukr.net.

  1. Адміністратор сайту

   Ваша пошта отримала лист (з логіном і паролем) 18 травня о 14:19
   Дивіться у спам.
   Лист надходить від noreply@nz.pedpresa.com.ua з темою: Доступ до ресурсу nz.pedpresa.com.ua
   Цей лист формує автоматизована система.

 145. Сайченко Юля

  Чи можна завантажити відео уривків трьох різних занять до конкурсу, чи лише одне відео? Дякуємо

  1. Ірина Залеська

   Шановна Юлія! З технічних причин можна додавати лише одне відео. Проте, якщо Вам необхідно додати кілька коротких сюжетів, можете змонтувати їх в один відеоролик з потрібною послідовністю.

 146. Третяк Надія

  Дякую, лист дійсно був у спамі. Ще раз дякуємо за Вашу Увагу і терпіння!

 147. Третяк Надія

  У вашому листі відсутні логін і пароль, щоб додати відео та включити голосування. Дякуємо за швідкі відповіді!

  1. Адміністратор сайту

   Окремий лист надходить від noreply@nz.pedpresa.com.ua з темою: Доступ до ресурсу nz.pedpresa.com.ua
   Цей лист формує автоматизована система.
   В 14:14 Вам було надіслано цей лист. Ваш поштовий сервер його отримав.
   Передивіться будьласка уважно пошту. Можливо попало в СПАМ, таке буває на безкоштовних поштових серверах.

 148. Допоможіть прийняти участь в конкурсі “Україна – рідний край”, як правильно зареєструватись?

  1. Адміністратор сайту

   Ми допоможемо Вам взяти участь у конкурсі.
   Короткий алгоритм дій:
   1) Уважно прочитати умови конкурсу. http://pedpresa.com.ua/festival
   2) Надіслати листа на nzu@pedpresa.com.ua з даними про Ваш ДНЗ.
   3) Поки очікуєте відповідь – підготувати план заходу
   (надіслати нам – приклад http://lib.pedpresa.com.ua/7981-pidsumkove-zanyattya-po-narodoznavstvu-gra-brejn-ryng-tse-moya-ukrayina-tse-moya-batkivshhyna.html)
   та готувати відео заходу.
   4) Отримати логін/пароль доступу до свого навчального закладу.
   6) Залити відео на YouTube + додати посилання на сторінці вашого закладу (як написано в інструкції)
   7) Включити голосування на сторінці вашого закладу. Ваша сторінка буде виглядати так http://nz.pedpresa.com.ua/edu/3132

   ГОЛОСУВАТИ З ОДНІЄЇ ПОШТОВОЇ СКРИНЬКИ МОЖНА ТІЛЬКИ 1 РАЗ

   СТАТИСТИКА ГОЛОСУВАННЯ http://nz.pedpresa.com.ua/competitions/

 149. Ангеленюк Ірина Володимирівна

  Доброго дня! Надіслала необхідні дані для реєєстрації на участь у конкурсі. У Вашому листі-відповіді відсутній пароль і логін. Дайте відповідь, чому мої дані будуть оброблені після 18 серпня?

  1. Адміністратор сайту

   Всі дані обробляються не більше 2-х днів. (18 серпня залишилось від попереднього конкурсу – виправлено).
   Лист, який ви отримали, – це автовідповідач, який повідомляє, що Ваш лист не загубився, а потрапив до Педагогічної преси.

 150. Макаренко Вікторія Олександрівна, вчитель-логопед

  Доброго дня! Дайте відповідь: чи можна додати до конспекту заняття кілька відео (тривалість кожного по 2- 3хв.), а не одне?

  1. Ірина Залеська

   Шановна Вікторія Олександрівно! З технічних причин можна додавати лише одне відео. Проте, якщо Вам необхідно додати кілька коротких сюжетів, можете змонтувати їх в один відеоролик з потрібною послідовністю.

 151. Третяк Надія

  Ваша відповідь – дані будуть змінені після 18 серпня. Як зареєструватми заклад і подати заявку на конкурс Україна – рідний край.
  Повна назву навчального закладу, адресу навчального закладу:
  Дошкільний навчальний заклад «Сонечко» №3
  19200, вул.. Заводська 12, м. Жашків,Черкаська обл..

  https://youtu.be/KwGqKW4-SqI – ссилка на відео

  1. Адміністратор сайту

   Шановні учасники. Шановна Тетяна.
   Якщо лист отримано 4 години тому, ми не можемо відповісти одразу, учасників багато – є невеличка черга на обробку.
   Всі дані обробляються не більше 2-х робочих днів.

   Дякую за розуміння.

 152. Добрый вечер! Уже дважды посылала письмо на указанный электронный адрес, но так и не получила ответа. Как мне зарегистрироваться, подскажите пожалуйста?

  1. Ірина Залеська

   Шановна пані Марина, перевірте, чи не потрапив лист-відповідь до папки зі спамом, бо часом таке буває.

 153. Добрый вечер! У меня не получается зарегистрироваться для принятия участия в конкурсе.

    1. Адміністратор сайту

     Отримали логін та пароль для входу в адміністративну частину сторінки вашого закладу?
     Якщо – ні, надішліть на nzu@pedpresa.com.ua (уважно введіть/зкопіюйте адресу) реквізити Вашого закладу та зворотню електронну адресу.

  1. Ірина Залеська

   Шановна пані Ірино, розміщувати матеріали можна вже зараз – і до 31 серпня включно. А оскільки голосування триватиме з 1 червня до 31 серпня, то чим раніше ви розмістите матеріал, тим більше голосів зможете отримати.
   Інструкцію “Як працювати з “Базою даних навчальних закладів України” можна прочитати за цим посиланням http://pedpresa.com.ua/festival
   З повагою,
   Освітній портал “Педагогічна преса”

 154. Чи можна брати участь у огляді методистам методичних кабінетів? Чи будете ви відстежувати конспекти на плагіаторство? Дякую.

   1. Добрий день, ще досі не отримали логін і пароль до своєї сторінки. Допоможіть!

     1. Людмила

      Я отправила голос ‘но он не засчитался .почему?

     2. Адміністратор сайту

      Вы нажали “Голосовать” и в окне ввода ввели свой e-mail? Далее Вам приходит письмо (на указанный e-mail) – в котором вы должны нажать ссылку.
      Только после этого голос засчитан. Во всех остальных случаях система сообщает почему не засчитан Ваш голос. (используете временную почту, уже голосовали с этого e-mail, используете корпоративный домен и т.п.)

     3. Людмила

      почему сегодня утром №16604 было 111 голосов,а вечером 110 куда делся голос?

     4. Адміністратор сайту

      Администратор проголосовал для теста и снял свой голос.