Фестиваль-огляд “Україна – рідний край”

Нагородження переможців фестивалю “Україна – рідний край”.
ONLINE трансляція. День дошкілля – 2015.

Віртуальна мапа учасників

Реєструватися в конкурсі та надсилати матеріали можна включно до 31 серпня 2015 року.

Конспект заняття надсилати на nzu@pedpresa.com.ua

Шановні учасники конкурсу. Всі запитання, які виникають у вас, ви можете написати в коментарях до цієї публікації. (гортайте до самого низу). Читайте уважно відповіді.

Інструкція щодо внесення даних

 

f1

f2

 

f3

Як працювати з “Базою даних навчальних закладів України”

1) Для внесення змін до даних у розділі «Навчальні заклади України» необхідно надіслати електронного листа на адресу nzu@pedpresa.com.ua, де зазначити: повну назву навчального закладу, адресу навчального закладу, П.І.П. контактної особи (особи, відповідальної за внесення даних), її посаду, телефон та електронну адресу. На цю електронну адресу буде надіслано пароль для роботи з базою даних навчальних закладів України.

Після отримання електронного листа (в якому буде зазначено пароль), необхідно буде перейти за вказаним посиланням. Логіном для входу буде електрона адреса контактної особи.

2) Для подальшого входу в режим редагування даних необхідно перейти за адресою http://nz.pedpresa.com.ua/edit та ввести отримані логін і пароль.


 У браузері, який Ви використовуєте (Google Chrome, Mozilla, Internet Explorer, Safari) повинно бути включено (дозволено) JavaScript. Ця функція ввімкнена за замовчуванням.

EDIT_NZ

3) Заповнити поля профілю.

4) Додати посилання на відео (ТІЛЬКИ СЕРВІС YOUTUBE)

5) Поставити позначку у віконці з назвою конкурсу (надалі, щоб узяти участь, достатньо обрати потрібний конкурс) (див. малюнок).

6) Натиснути кнопку “Зберегти” (див. малюнок).

 

В обліковому записі вашого навчального закладу з’явиться можливість проголосувати в цьому конкурсі.

Надалі (наприклад, після завершення конкурсу) Ви можете змінювати  фото,  відео та текстові матеріали на сторінці Вашого навчального закладу.


Статистика голосування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коментарi

 1. Шановні адміністратори! Вас вітає ДНЗ №27 “Ромашка” Новодонецької селищної ради Донецької області.На карті немає метелика. Конспект відправили. Посилання на відео відправили.

 2. Доброго дня! Вас вітає ДНЗ “Ромашка” Новодонецької селищної ради Донецької області. Ми відправили на вашу електрону адресу ще 18 лютого конспект заняття “Таємниці повітря”27, але чомусь і досі його немає у бібліотеці? Поясніть, будь-ласка, чому?
  Дякуємо!

 3. Доброго дня! Скажіть будь ласка чи може приймати участь у конкурсі Калейдоскоп педагогічних ідей з екологічного виховання дошкільників декілька учасників від закладу? І до якого часу триватиме голосування?

  1. Адміністратор сайту

   Від одного закладу – один учасник.
   Голосування триває до 23:59 25.04.2016 р.

 4. Вікторія Бурова

  Доброго дня!Як можна отримати сертифікат учасника конкурсу або якесь підтвердження того, що наш вихователь достойно представив Херсонську область в конкурсі. Це необхідно для атестації.

 5. Доброго дня! Будь ласка скажіть ,де можна дізнатись про результати голосувань?
  Хто війшов до переможців? Дякуємо !

  1. Ірина Залеська

   Шановна пані Уляно, результати голосування будуть оголошені 25 вересня на урочистостях з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля. Онлайн-трансляцію можна буде переглянути нашому сайті.

 6. Уважаемый администратор! На 05.04.2015 г. нет никаких новых данных по снятию не засчитанных голосов, только остались те, которые были опубликованы в первый день 01.09.32015 г. Ответьте пожалуйста, вы выборочно проверяли голоса конкурсантов или проверили всех, кто вошел в десятку лучших? Получилось так, что рейтинг голосов участников каждый день увеличивался. Думали, что активно голосует вся Украина. Но конкуренты постарались навредить достойным сильным претендентам, чтобы отодвинуть их на задний план. Другие конкурсанты время даром не теряли, усиленно проводили работу среди родственников, знакомых, коллег по сбору голосов в свою пользу. Таким образом, создавали себе нужный рейтинг. СЧИТАЕМ, что организаторами конкурса «Україна – рідний край» прежде всего были нарушены условия конкурса – голосование область за область, которые почему-то не учитывались, итоги не подведены и нигде не оговаривались изменения. Почему Вы тогда принимали и защитывали в общий рейтинг голосов искусственно созданные голоса конкурентов??? В лучшем случае указали бы – «голос не засчитан». Этим Вы нарушали права конкурсантов и также подставили их…. Участники конкурса реально не могли видеть, сколько человек за них фактически отдали свой голос. По предыдущим конкурсам было известно, что не законные голоса буду сниматься. И никто бы не портил репутацию своему коллеге. Вы суммировали все вместе взятые реальные и накрученные кем-то голоса. В условиях конкурса также не было оговорено, что надо голосовать только с личного e-mail. Не указано, какое голосование запрещено. Сложилось мнение, кто из участников конкурса больше провел агитации, чтобы за него проголосовали, тот и стал победителем в рейтинге голосов… Где же правда и чесность!!! Хорошие материалы просто затерялись и могут быть просто не замечены. Считаем, что конспекты занятий должны оценивать профессионалы-дошкольники, а не кто угодно. Теперь можно сделать соответственные выводы, что этот конкурс был проведен для того, чтобы собрать бесплатные конспекты занятий, как приложение к Концепции патриотического воститания детей и только… В дальнейшем можно будет выпускать журналы, книги, брошюры и зарабатывать на этом деньги…. Ждем убедительного ответа на поставленные вопросы.

  1. Адміністратор сайту

   Давайте ответим себе на один главный вопрос – для чего проводятся конкурсы?
   Мы, Образовательный портал «Педагогическая пресса, считаем, что для популяризации актуальных на сегодняшний день вопросов образования и нашей жизни в целом, для привлечения внимания общественности.

   Также не стоит забывать, что электронное голосование – это часть конкурса. Мы помогли областным отделам (департаментам) образования отобрать 10 участников. Достаточно попасть в десятку, чтобы, как Вы говорите, профессионалы-дошкольники смогли достойно их оценить. А попасть в десятку было очень легко, для некоторых областей – с нулевым количеством голосов. Причем в областях победителя выбирают перекрестным голосованием, область не голосует сама за себя. Вот это и есть правда и честность.

   Издательство “Педагогическая пресса” не будет использовать предоставленные конспекты уроков для публикации в печатных изданиях.

   Мы понимаем, что в любых конкурсах есть довольные победители и недовольные проигравшие. Прискорбно, что люди привыкли видеть во всем негатив, не замечая благих целей и человеческого труда. Совершенно бесплатно мы, коллектив Образовательного портала и педагоги, все лето работали над этим конкурсом, вкладывая силы и время в Хорошее Дело. И мы будем продолжать это делать.

 7. Ви звичайно привели дуже вдалі приклади, але це не доводить, що за ними не було реальних людей. Багато моїх знайомих проживають та працюють в Європі і також голосували з тимчасових скриньок, а їх голоси по факту не були зараховані. На meta.ua, до речі, одна і та ж людина також може реєструвати різні електронні скриньки за п”ять хвилин і це тоді також потрібно вважати накручуванням голосів. Крім того, якщо це конкурс лише конспектів, то як його можна оцінювати за допомогою голосування онлайн аудиторією, левова частка якої не є експертами?! І до речі, це вже ШОСТА спроба розмістити мою відповідь на ваш коментар, система блокує.

 8. Шановні організатори конкурсу! Глибоко переконана, що змінювати умови конкурсу і не враховувати частину голосів після його завершення, є некоректним та нечесним по відношення до учасників. Варто зазначити, що на масові сервери тимчасової пошти у вас було встановлено фільтр. Якщо якісь з таких серверів при підготовці конкурсу та його технічному обслуговуванні не було враховано і система дозволяла проголосувати, то не враховувати такі голоси після завершення конкурсу несправедливо. Крім того, відправлення голосів з тимчасової пошти не заборонялося умовами конкурсу. Особисто я при голосуванні в різних конкурсах використовую саме такі скриньки, оскільки не хочу зазначати свій справжній мейл з метою уникнення отримання різноманітного спаму в майбутньому, а використання корпоративного мейлу взагалі заборонено. За тимчасовими скриньками дуже часто є справжні живі люди,які віддали голоси за того чи іншого учасника. Крім того, на упереджене ставлення до окремих учасників свідчить і той факт, що кількість отриманих голосів і переглядів роликів в ютуб для окремих учасників відрізняється просто в рази: більше 1000 зарахованих голосів і лише 230 або навіть 57 переглядів в ютуб (наприклад, дитячі садочки в Черкаській області, які посіли перше та друге місця). Ютуб дуже справно веде статистику і відслідковує кількість переглядів. У той же час у деяких учасників кількість переглядів в два раза перевищує кількість зарахованих за результатами конкурсу голосів! Тож потрібно або дотримуватися умов, які були визначені до конкурсу, або його результати загалом відміняти!

  1. Адміністратор сайту

   Ви вважаєте що за цими е.адресами справжні люди?
   g4962201@trbvm.com
   g4966472@trbvm.com
   g4968595@trbvm.com
   g4969930@trbvm.com
   g4972944@trbvm.com
   g4974322@trbvm.com
   g4975412@trbvm.com
   g4977070@trbvm.com
   g4977660@trbvm.com
   g4979171@trbvm.com
   g4983504@trbvm.com
   g4984032@trbvm.com
   g4984849@trbvm.com
   g4985407@trbvm.com
   g4991541@trbvm.com
   g4992096@trbvm.com
   g4997877@trbvm.com
   g5000850@trbvm.com
   g5015261@trbvm.com
   g5016209@trbvm.com
   g5016567@trbvm.com
   g5017195@trbvm.com
   Чи за цими?
   111gfdfg@no-spam.ws
   1111gfdfg@no-spam.ws
   11111gfdfg@no-spam.ws
   111111gfdfg@no-spam.ws
   1111111gfdfg@no-spam.ws
   11111111gfdfg@no-spam.ws
   111111111gfdfg@no-spam.ws
   1111111111gfdfg@no-spam.ws
   11111111111gfdfg@no-spam.ws
   111111111111gfdfg@no-spam.ws
   1111111111111gfdfg@no-spam.ws

   Фільтри, які були використані, застарівають за годину. Кожної хвилини в інтернеті з’являються нові поштові сервіси (тимчасові і інш.), ми попереджали, що накручені голоси будуть зняті.
   Перегляд в Ютуб – не є показником. Це конкурс конспектів, Ютуб – лише візуалізація.
   Справедливість визначить жюрі, ми лише створили умови та допомогли провести цей конкурс.

  1. Адміністратор сайту

   Голоси з @asnova.com – повернули. Просимо вибачення.
   @vokl.lutsk.ua – не відповідає вимогам.

 9. Доброго дня, вас вітає днз №52, М.Хмельницький. Нам відкрито сторінку, надійшло посилання на відео, проте не можемо відкрити голосування. Розуміємо, що термін вийшов, проте хочеться довести справу до кінця. Дякуємо! Всім учасникам бажаємо успіхів та професійного задоволення.

  1. Адміністратор сайту

   Ви не зможете відкрити голосування, ця функція була доступна до вчорашнього дня.

 10. Здравствуйте. Скажите, пожалуйста, мы отправляли Вам по почте презентацию по теме “Україна – рідний край”, но найти мы ее не можем. Может она не дошла или мы ее неправильно отправили? Как можно проверить? И по какому номеру можно к Вам позвонить. Звоним по киевским номерам, но один из них не отвечает, другой не работает.

  1. Адміністратор сайту

   Ви відправили презентацію сьогодні о 8:10. Нажаль конкурс вже завершено.

 11. Доброго дня!!! Підкажіть,будь ласка, де можна знайти результати конкурсу?

  1. Адміністратор сайту

   Зараз відбувається перевірка голосів. Будуть опубліковані списки незарахованих голосів (з електронними адресами). Після цього обласні відділи освіти будуть визначати з 10-ти ДНЗ, які набрали найбільшу кількість голосів, одного переможця з області. Фіналісти будуть оголошені на День дошкілля (25 вересня). Читайте лист МОН.

 12. Шановний адмиіністратор! Голосування ще не закінчилося, а кнопка ” голосувати” вже відсутня. Голосування закінчується -23:59, а зараз 21:35… Є бажаючи проголосувати, а кнопка вже ввімкнена… Що робити???

  1. Адміністратор сайту

   В останні години недобросовісні учасники почали “гонку” накрутки голосів. Ми вирішили припинити голосування.
   У учасників було 3 місяці – останні 3 години нічого не змінять.

 13. Добрий вечір! Тепер дізналась, що відбувається конкурс, хотіла проголосувати, а вже можливість зняли, хоча адміністратор у попередніх коментарях писав, що голосування закінчиться о 23.59 31.08.2015. А тепер ще тільки 20.40!!!!!!

  1. Адміністратор сайту

   В останні години недобросовісні учасники почали “гонку” накрутки голосів. Ми вирішили припинити голосування.
   У учасників було 3 місяці – останні 3 години нічого не змінять.

 14. Добрий вечір! Обіцяли, що канал для голосування буде працювати до 23.59. Лише 20.25, а вже немає можливості віддати свій голос за учасника.

  1. Адміністратор сайту

   В останні години недобросовісні учасники почали “гонку” накрутки голосів. Ми вирішили припинити голосування.
   У учасників було 3 місяці – останні 3 години нічого не змінять.

  1. Адміністратор сайту

   Не хвилюйтесь – всі накручені голоси будуть зняті. Зараз формуються списки знятих голосів.