Фестиваль-огляд кращого досвіду роботи з навчання англійської мови у ДНЗ «Hello, English»

НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД МОЖЕ ВЗЯТИ ОДНОЧАСНО УЧАСТЬ ТІЛЬКИ В ОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ

(якщо ваш навчальний заклад бере участь в фестивалі­-огляді «Калейдоскоп педагогічних ідей з екологічного виховання дошкільників» – ви зможете взяти участь в цьому фестивалі після 30 квітня)

Шановні учасники конкурсу та бажаючі проголосувати!
При голосуванні НЕ треба користуватись поштовими сервісами країни-агресора, а саме:
@mail.ru; @bk.ru; @inbox.ru; @list.ru; @mail.ua, оскільки вони блокують
наші листи-відповіді, що містять посилання для зарахування вашого голосу.

heВідповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України (далі – МОН) на 2016 рік у рамках реалізації ініціативи Президента України щодо проголошення 2016 року роком англійської мови в Україні у період з 10 березня до 10 червня в режимі он-лайн відбуватиметься Всеукраїнський фестиваль-огляд кращого досвіду роботи з навчання англійської мови у дошкільних навчальних закладах «Hello, English». Мета заходу – забезпечення якісної реалізації варіативної складової Базового компонента дошкільної освіти у частині навчання дітей іноземних мов, активізація освітньої роботи дошкільних навчальних закладів із зазначеного напряму, виявлення і популяризація перспективного педагогічного досвіду, інноваційних освітніх технологій.

Для участі у фестивалі-огляді запрошуються педагоги дошкільних навчальних закладів (навчально-виховних комплексів) різних типів і форм власності (за бажанням). Матеріали подаються на платформу проведення заходу – Освітній портал «Педагогічна преса».

Подані матеріали братимуть участь у відкритому голосуванні до 10 червня 2016 року включно. Проголосувати можна один раз за будь-якій дошкільний навчальних заклад із будь-якого регіону України.

Правила розміщення матеріалів для участі в фестивалі

Участь у фестивалі може взяти лише одна робота від одного дошкільного навчального закладу. Робота (конспект) публікується один раз і зміни до роботи не приймаються (орфографічні помилки, невірні дані тощо залишаються до кінця голосування), тому просимо уважно поставитись до оформлення конспекту.

Для участі необхідно:

1) Написати конспект (за обраною темою з листа МОН) та надіслати його на адресу
festival@pedpresa.com.ua (альтернативна e-mail адреса: pedpresa.festival@gmail.com)  (У темі листа зазначити: Конспект на фестиваль).
Конспект приймається тільки у форматі MS Word – .doc або .docx
У конспекті може бути виключно текст. Усі зображення та фотографії будуть проігноровані. Правила оформлення конспекту подані нижче.

2) Відзняти відео ( або конвертувати презентацію у відео – інструкція далі ) та розмістити це відео на сервісі YOUTUBE (будь-які інші сервіси автоматично позбавляють вас можливості брати участь у фестивалі).

3) Якщо ваш заклад раніше брав участь у фестивалі “Україна – рідний край”, відповідальній особі Вашого закладу достатньо перейти за адресою http://nz.pedpresa.com.ua/edit та ввести отримані раніше логін і пароль. Змінити дані (перевірити всі поля) та додати посилання на відео з YOUTUBE. Усі фото та картинки, які ви хотіли розмістити в конспекті, – можна розмістити тут.

Якщо ваш заклад не брав участі у фестивалі або ви забули/загубили пароль – треба надіслати листа на адресу festival@pedpresa.com.ua (з темою листа “Реєстрація”).
У листі повинні бути вказані:

 • повна назва навчального закладу (без скорочень);
 • повна адреса навчального закладу (з індексом, областю і районом);
 • телефон (міський – із міжміським кодом формат +38 04834 45630) (публікується);
 • прізвище, ім’я та по батькові керівника закладу (публікується);
 • прізвище, ім’я та по батькові і посада відповідальної особи (не публікується);
 • номер мобільного телефону відповідальної особи (не публікується);
 • електронна адреса закладу – на неї буде висилатися логін та пароль, вона має збігатися з адресою, з якої надіслано листа (не публікується).

Якщо все зроблено вірно – Ви отримаєте листа з таким текстом: Дякуємо. Освітній портал “Педагогічна преса” отримав Вашого листа. Дані будуть опрацьовані та опубліковані на порталі з дотриманням черги.

Пізніше ще одного листа – де буде вказано логін та пароль для входу на сторінку
http://nz.pedpresa.com.ua/edit.

 У браузері, який Ви використовуєте (Google Chrome, Mozilla, Internet Explorer, Safari) повинно бути включено (дозволено) JavaScript. Ця функція ввімкнена за замовчуванням.

EDIT_NZ

Заповнити поля профілю.
Додати посилання на відео (ТІЛЬКИ СЕРВІС YOUTUBE)
Поставити позначку у віконці з назвою конкурсу (надалі, щоб узяти участь, достатньо обрати потрібний конкурс) (див. малюнок).

Натиснути кнопку “Зберегти” (див. малюнок).

В обліковому записі вашого навчального закладу з’явиться можливість проголосувати в цьому конкурсі.

Надалі (наприклад, після завершення конкурсу) Ви можете змінювати  фото,  відео та текстові матеріали на сторінці Вашого навчального закладу.

 


ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ КОНСПЕКТУ
тільки текст

(У конспекті не повинно бути жодних графічних елементів – всі вони проігноруються, якщо потрібно додати фото або малюнок, ви можете додати їх на сторінку свого закладу (малюнок вище (до 4 шт.), або додати їх у відео)
Обов’язкові компоненти конспекту:

 • повна назва навчального закладу (без скорочень);
 • повна адреса навчального закладу (з індексом та областю і районом);
 • телефон (міський – з міжміським кодом формат +38 04834 45630);
 • прізвище, ім’я та по батькові керівника закладу;
 • прізвище, ім’я та по батькові та посада автора (групи авторів);
 • номер мобільного телефону відповідальної особи;
 • назва конспекту;
 • мета;
 • текст.

ІНСТРУКЦІЯ. ЯК КОНВЕРТУВАТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ У ВІДЕО.

Для Microsoft PowerPoint 2010

Збереження презентації як відеозапису

Festival_PowerPoint_00

 

 

 1. Створіть презентацію.
 2. (Необов’язково). Записування та додавання дикторського тексту і хронометражу до показу слайдіві Перетворення вказівника миші на лазерний вказівник.
 3. Збережіть презентацію.
 4. На вкладці Файлвиберіть команду Зберегти та надіслати.
 5. У розділі Зберегти та надіслативиберіть пункт Створити відеозапис.
 6. Щоб відобразити всі параметри якості та розміру відео, у розділі Створити відеозаписклацніть стрілку вниз поруч із параметром Комп’ютерні монітори та монітори з високою роздільною здатністю.
 7. Виконайте одну з наведених нижче дій.
  • Щоб створити високоякісне відео великого розміру, виберіть пункт Комп’ютерні монітори та монітори з високою роздільною здатністю.
  • Щоб створити відео середнього розміру та якості, виберіть пункт Інтернет і DVD.
  • Щоб створити відео з низькою якістю найменшого розміру, виберіть пункт Переносні пристрої.

ПОРАДА    Випробуйте ці пункти, щоб дізнатися, які параметри якості відповідають вашим потребам.

 1. Клацніть стрілку вниз поруч із параметром Не використовувати записаний хронометраж і дикторські текстита виконайте одну з наведених нижче дій.
  • Якщо ви не записували й не хронометрували дикторський текст і рухи лазерного вказівника, виберіть пункт Не використовувати записаний хронометраж і дикторські тексти.

ПОРАДА    Час показу одного слайда за замовчанням становить 5 секунд. Щоб змінити це значення, скористайтеся стрілками вгору або вниз, розташованими праворуч від параметра Тривалість кожного слайда в секундах, щоб збільшити або зменшити тривалість показу.

 • Якщо ви записали й хронометрували дикторський текст і рухи вказівника, виберіть пункт Використовувати записаний хронометраж і дикторські тексти.
 1. Натисніть кнопку Створити відео.
 2. У поле Ім’я файлувведіть ім’я файлу відео, вкажіть папку, в якій він зберігатиметься, і натисніть кнопку Зберегти. Перебіг створення відео можна відстежувати в рядку стану внизу екрана. Це може тривати до кількох годин (залежно від тривалості відео й складності вмісту презентації).

ПОРАДА    Створення довгих відео можна налаштовувати на ніч. Таким чином вони вранці будуть готові.

 1. Щоб відтворити щойно створене відео, перейдіть до призначеної папки та двічі клацніть файл.

 

Які частини презентації не ввійдуть до складу відеозапису?

До складу відео, створеного за допомогою програми PowerPoint, не буде додано наведені нижче елементи.

 • Об’єкти мультимедіа, вставлені в попередніх версіях програми PowerPoint. Щоб додати такі об’єкти, треба перетворити або оновити їх.

ПОРАДА   Наприклад, якщо об’єкти мультимедіа вставлено за допомогою програми PowerPoint 2007, вони будуть пов’язані та відтворюватимуться в презентації. Проте в разі експортування файлу як відео пов’язані об’єкти мультимедіа видаляються.   Файл можна перетворити на новий формат (для цього треба відкрити вкладку Файл, і в розділі Відомості вибрати команду Перетворити) або клацнути правою клавішею миші об’єкт мультимедіа та вибрати команду оновлення, і файл буде вбудовано й експортовано належним чином.

 • Об’єкти мультимедіа QuickTime (якщо не інстальовано код ffdShow програвача QuickTime від стороннього постачальника), що потребують виконання оптимізації для сумісності
 • макроси;
 • елементи управління OLE/ActiveX

 

Для тих у кого немає Microsoft PowerPoint 2010

Збереження презентації як відеозапису

Робимо презентацію в PowerPoint, зберігаємо її.

Увага! При онлайн-конвертуванні слід робити презентацію якомога простішою, без додаткової анімації на слайді. Слід тільки оформити слайди та налаштувати зміну слайдів за бажанням.

 

Далі переходимо за посиланням:

http://video.online-convert.com/ru/convert-to-avi

Festival_PowerPoint_10

 

Завантажуємо файл в онлайн-конвертер:

Тиснемо «Выберите файл»

Festival_PowerPoint_11

 

вибираємо презентацію, тиснемо «Открыть»

Festival_PowerPoint_12

 

Далі нічого не змінюємо, тиснемо «Преобразовать файл»

Festival_PowerPoint_13

 

Чекаємо.

Festival_PowerPoint_14

 

Після цього відеофайл повинен автоматично завантажитись. Якщо завантаження не відбулось, тиснемо на напис «прямую ссылку».


 

ІНСТРУКЦІЯ. ЯК ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕО НА YOUTUBE.COM

Щоб ви могли додати своє відео на хостинг YouTube, у вас повинен бути обліковий запис Google.

Далі:

1. Авторизуйтесь в http://youtube.com

2. У правому верхньому куті сайту натисніть кнопку «Завантажити»

Festival_YouTube_01

 

 

3. На наступній сторінці виберіть файли для завантаження: наведіть курсор мишки на стрілочку і клікніть по ній, або перетягніть файли для завантаження у вікно браузера. Переконайтеся, що в параметрах доступу зазначено «Для всіх», як на малюнку:

Festival_YouTube_02

 

 

4. Якщо ви натиснули на стрілку, відкриється вікно з розташуванням файлів і папок на вашому комп’ютері, де слід вибрати той відеоролик, який ви хочете завантажити на YouTube. Вибираємо відео і натискаємо кнопку «Открыть»:

Festival_YouTube_03

 

 

5. Далі почнеться процес завантаження й обробки відео. Поки відео завантажується, у вас є можливість створити заголовок (це назва вашого відео).

Festival_YouTube_04

 

Після закінчення завантаження і обробки відео, натисніть кнопку «Опублікувати».

 

6. На наступній сторінці ви побачите:

Festival_YouTube_05

 

Тут вам треба скопіювати посилання на ваше відео (https://youtu.be/****) та вставити його на сторінку вашого закладу ( http://nz.pedpresa.com.ua/edit).

 

УВАГА! ТИМЧАСОВА альтернативна e-mail адреса: pedpresa.festival@gmail.com


Перед тим як поставити запитання в коментарях  – уважно перегляньте коментарі, можливо відповідь на Ваше запитання вже існує ;)
Будь ласка, запитання щодо конкурсу надсилайте листом: pedpresa.festival@gmail.com