Співпраця

Ми пропонуємо всім долучитись до формування національного освітнього інформаційного простору

Для авторів: як стати автором Педагогічної преси

Для закладів освіти:

Якщо ваш заклад провів цікавий захід або у вас відбулася значуща подія, чи ваша установа маєте якісь досягнення, анонси, плануєте чи вже відзначили якісь урочистості – ми з радістю опублікуємо новину про це на нашому порталі.

ПУБЛІКАЦІЯ ТЕКСТІВ НА ОСВІТНЬОМУ ПОРТАЛІ “ПЕДАГОГІЧНА ПРЕСА” – БЕЗКОШТОВНА,
за винятком статей рекламного характеру.
Редакція залишає за собою право відмовити в публікації, якщо тексти не відповідають тематиці порталу, ображають людську честь і гідність, розпалюють міжетнічну та релігійну ворожнечу тощо.

Адреса для надсилання електронних листів – news@pedpresa.com.ua (формат новини – документ MS Word (*.doc, *.docx) та вкладені фото у форматі (*.jpg,*.jpeg) розміром до 2 Мб).

Також ми можемо отримувати від вас новини в RSS-форматі або надати право бути автором публікацій на нашому порталі. Але це за умови участі в News Aggregator.

News Aggregator

News Aggregator – платформа обміну освітянськими новинами. Принцип: “Ви нам – ми Вам”.
Ваша освітня установа надсилає нам новини у зручному для вас форматі (електронним листом чи RSS). Ми формуємо стрічку новин (наш RSS), яку транслюють та читають на своїх сайтах навчальні заклади та установи освіти. Ваші новини читають усі, хто підключився до платформи News Aggregator.

Стрічка новин від освітнього порталу “Педагогічна преса” (RSS)

“Педагогічна преса” пропонує підключити до вашого сайту стрічку новин нашого освітнього порталу. Це дасть змогу користувачам вашого сайту бути завжди в курсі свіжих подій освітянського життя.

Наш RSS-канал доступний за нижчевказаними посиланнями. Просто скопіюйте необхiдний лінк та використовуйте у себе на сайті.

Телефон технічної підтримки з встановлення стрічки новин (RSS) та банеру освітнього порталу +38 (нуль 6 сім) 33-55-870

Приклади web-сторiнок з нашим RSS

http://ird.npu.edu.ua/http://kint.com.ua/
 ird kint
http://pnpu.edu.ua/ua/http://npu.edu.ua/
pnpunpu-edu-ua

 


Банер

Щоб використовувати наш банер потрібно:

1) Натиснути на зображення (нижче) правою кнопкою миші та обрати пункт «Копіювати URL зображення»

Співпраця - pedpresa banner

  2) Використовуючи редактор сторінок на вашому сайті, відредагувати банерний блок, та додати зображення в банерний блок, використовуючи html тег img та посилання, яке ви щойно скопіювали. При цьому зображення має посилатися на https://pedpresa.com.ua). Або ви можете просто вставити такий HTML код:

<a href=”https://pedpresa.com.ua” target=”_blank”><img src=”https://pedpresa.com.ua/wp-content/uploads/banners/pedpresa-banner.jpg” alt=”освітній портал Педагогічна преса” /></a>

3) Зберегти банерний блок.

Увага! Велике прохання до всіх, хто раніше встановив на своїх сайтах наш банер, змінити посилання банера на https://pedpresa.com.ua