News Aggregator

Вітаємо вас, шановні освітяни!

З 1 листопада 2014 року Освітній портал «Педагогічна преса» розпочав поетапний переїзд на новий домен. Відтепер наша постійна адреса – https://pedpresa.com.ua

Велике прохання до всіх, хто встановив на своїх сайтах наш банер (pedpresa.com; pedpresa.com.ua), змінити посилання банера на https://pedpresa.com.ua

logo_2

Наш новий банер.

 

 

Що нового очікує вас на оновленому порталі?

Ми створили 6 новинних стрічок, щоб кожен зміг знайти потрібну йому інформацію.

  • «Всі новини» – в цій стрічці зібрано новини всіх розділів.
  • «Суспільство» – новини навколоосвітнього життя.
  • «Вища освіта».
  • «Позашкільна освіта».
  • «Середня освіта».
  • «Дошкільна освіта».

Останні 4– це тематичні розділи відповідно до навчального рівня.

Ми пропонуємо всім долучитись до формування національного освітнього інформаційного (в розрізі новин) простору.

Як це відбувається?

Наприклад, ваш заклад провів визначальний захід або у вас відбулася значуща подія, ви або ваша установа маєте якісь досягнення, анонси, плануєте чи вже відзначили якісь урочистості – ми з радістю опублікуємо новину про це на нашому порталі.

Адреса для надсилання електронних листів – news@pedpresa.com.ua (формат новини – документ MS Word (*.doc, *.docx) та вкладені фото у форматі (*.jpg,*.jpeg) розміром до 2 Мб).

Також ми можемо отримувати від вас новини в RSS-форматі або надати право бути автором публікацій на нашому порталі. Але це за умови участі в News Aggregator.

News Aggregator – це наша платформа обміну новинами.

Ваша установа публікує на своєму сайті/порталі одну з новинних стрічок https://pedpresa.com.ua/rss-list, залежно від вашого спрямування.

Ми, відповідно, підключаємось до вашої новинної стрічки або надаємо можливість вашим авторам публікувати новини на нашому порталі, або регулярно отримуємо від вас листи з вашими новинами. Наші високопрофесійні редактори контролюють видачу новин.

Крім того, ми започаткували нову рубрику – «Трибуна», де видатні особистості в галузі освіти та науки публікуватимуть свої думки та погляди, щоб поділитись ними з нашими читачами.

Ви також зможете долучитись до цієї ініціативи, зголосившись виступити з «Трибуни»  Освітнього порталу «Педагогічна преса» з актуальних, гострих питань.

Щоб стати автором нашої нової рубрики, ознайомтесь з додатковими умовами тут.

Чекаємо на плідну співпрацю!

 

Керівник освітнього порталу
«Педагогічна преса»                                                                                 Погорєлов Дмитро