Позначка: за викладання кількох предметів

Оплата праці за викладання кількох предметів: як враховувати кваліфікаційну категорію?

Фахівців Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки працівників освіти і науки України відповідають на запитання: “Учитель має вищу кваліфікаційну категорію. Виходячи із цієї кваліфікаційної категорії йому здійснюють оплату праці за викладання…

Щодо оплати праці вчителів за викладання декількох предметів

Відповідно до п. 3.25 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 6.10.2010 № 930 «Про затвердження Типового положення про атестацію педагогічних працівників», в редакції…