Як стати автором Педагогічної преси?

Вітаю, шановні освітяни і всі хто цікавиться освітою.

Ви пишете цікаві матеріали, які порушують злободенні питання сучасної української освіти, на які ніхто не хоче звертати увагу?


Тоді пропонуємо Вам стати співавтором освітнього порталу «ПедПреса» і висвітлити темні прогалини української освіти з точки зору вчителя, вихователя, батьків або людей, які вболівають за майбутнє України. Список тем достатньо розгорнутий: від харчування та ігрового навчання в садочках та школах до проблем корумпованості вищої освіти,  відносини між освітянами та батьками, тощо.

Разом ми спробуємо достукатися не тільки до влади чи МОН, а і зробити українську освіту престижною та якісною, згрупувати всіх учасників освітнього процесу у дружну сім’ю однодумців.

Що Ви отримаєте:

 • Кожні 5 тисяч переглядів Вашої публікації принесуть Вам 1 євро.
  Виплати 25 числа кожного місяця.
  Для прикладу, публікація https://pedpresa.com.ua/?p=193885 з 287541 переглядом – це 57 євро в Вашій кишені.
 • На сторінках нашого інтернет-видання, Ви зможете боротись з корупцією, соціальною несправедливістю та багатьма негативними вадами нашого суспільства
 • Популярні матеріали та диспути на сторінках нашого видання принесуть Вам авторитет і популярність, а також сертифікат «Автора Педагогічної Преси» після публікації 10 матеріалів.
 • Ваші публікації будуть приносити дохід кожного місяця, все залежить від актуальності обраної теми.

 


Вимоги до матеріалів для публікації.

1) Матеріали ніколи не публікувались в інтернеті. Це головна вимога. Всі матеріали перевіряються декількома системами антиплагіату та правопису.

2) Максимально цікаві та актуальні теми для освітньої спільноти.

3) Факти. Якщо матеріал має на меті викриття неправомірних дій – потрібні факти та докази.

4) Матеріали не повинні містити орфографічних, стилістичних або друкарських помилок.

Матеріали надсилаються у форматі MS Word (з форматуванням: абзаци, виділення жирним шрифтом та кольором) з вказаними місцями розміщення зображень. Зображення вкладаються до листа додатково, з відповідними назвами, які включені в текст. Зображень не більше 5 шт. кожен не більше 500 Кб. Якщо потрібно надати більше матеріалів (презентація, відео, т.і.), потрібно надати посилання на файлообмінник (наприклад Google Drive).

При невиконанні вищенаведених вимог, залишаємо за собою право відмовити у публікації.


Оплата публікації:

Після перевірки на клікерство (накручування переглядів суворо карається виключенням з проєкту без оплати), кожного 25 числа відбувається оплата з розрахунку 1 євро (в гривні по курсу НБУ на цей день) за повні 5000 переглядів ваших публікацій, але не менше 2 євро.  


Як це працює:                           

 • Заповнити форму https://forms.gle/jNyhA3cFxca7MaMN7
 • Надіслати матеріали (статтю, репортаж, методичні рекомендації, плани уроків, оповідання, все що на Вашу думку буде цікаво читачам Педагогічної преси) згідно з вищевказаними вимогами на адресу pedpresa@gmail.com , лист підписати ім’ям, яке вказали в формі.
 • Після перевірки і публікації, Ви отримаєте листа з посиланням на сторінку, де будуть відображені Ваші публікації та кількість переглядів. На цій сторінці також будуть відображені оплати за публікації. Це буде персональний кабінет Автора, доступ до якої матимете лише Ви.

Для авторів, які опублікують більше 5 публікацій, буде проведено майстер-клас на тему «Як стати популярним автором в інтернеті».

 

Наступний крок