Як стати автором Педагогічної преси?

Вітаю, шановні освітяни і всі хто цікавиться освітою.

Ви пишете цікаві матеріали, які порушують злободенні питання сучасної української освіти, на які ніхто не хоче звертати увагу?


Тоді пропонуємо Вам стати співавтором освітнього порталу «ПедПреса» і висвітлити темні прогалини української освіти з точки зору вчителя, вихователя, батьків або людей, які вболівають за майбутнє України. Список тем достатньо розгорнутий: від харчування та ігрового навчання в садочках та школах до проблем корумпованості вищої освіти,  відносини між освітянами та батьками, тощо.

Разом ми спробуємо достукатися не тільки до влади чи МОН, а і зробити українську освіту престижною та якісною, згрупувати всіх учасників освітнього процесу у дружну сім’ю однодумців.

Що Ви отримаєте:

 • Кожні 5 тисяч переглядів Вашої публікації принесуть Вам 1 євро.
  Виплати 25 числа кожного місяця.
  Для прикладу, публікація https://pedpresa.com.ua/?p=193885 з 287541 переглядом – це 57 євро в Вашій кишені.
 • На сторінках нашого інтернет-видання, Ви зможете боротись з корупцією, соціальною несправедливістю та багатьма негативними вадами нашого суспільства
 • Популярні матеріали та диспути на сторінках нашого видання принесуть Вам авторитет і популярність, а також сертифікат «Автора Педагогічної Преси» після публікації 10 матеріалів.
 • Ваші публікації будуть приносити дохід кожного місяця, все залежить від актуальності обраної теми.

 


Вимоги до матеріалів для публікації.

1) Матеріали ніколи не публікувались в інтернеті. Це головна вимога. Всі матеріали перевіряються декількома системами антиплагіату та правопису.

2) Максимально цікаві та актуальні теми для освітньої спільноти.

3) Факти. Якщо матеріал має на меті викриття неправомірних дій – потрібні факти та докази.

4) Матеріали не повинні містити орфографічних, стилістичних або друкарських помилок.

Матеріали надсилаються у форматі MS Word (з форматуванням: абзаци, виділення жирним шрифтом та кольором) з вказаними місцями розміщення зображень. Зображення вкладаються до листа додатково, з відповідними назвами, які включені в текст. Зображень не більше 5 шт. кожен не більше 500 Кб. Якщо потрібно надати більше матеріалів (презентація, відео, т.і.), потрібно надати посилання на файлообмінник (наприклад Google Drive).


Формат матеріалу:

Заголовок:

Має містити “ключове” слово/фразу.

Ідеальна довжина заголовка поста – 6 слів. Експерти по юзабіліті і маркетологи стверджують, що людина, що переглядає заголовки статей в стрічці, запам’ятовує тільки перші 3 і останні 3 слова – відповідно, якщо ви хочете, щоб заголовок сприймався цілком, тримайте його в межах шести слів. Зрозуміло, це важко, і якщо ви ніяк не можете скоротити заголовок до необхідного розміру, то це не привід впадати у відчай. Замість того, щоб турбуватися про довжину, зосередьтеся на якості перших і останніх трьох слів в ньому.

Транскрипція заголовку:

Латиницею короткий вміст або заголовку, або власної інтерпретації. Буде використано в URL сторінки. Наприклад для сторінки https://pedpresa.com.ua/205373-mon-pogoda.html  транскрипція mon-pogoda, решта додається автоматично.

Головне зображення:

До кожного тексту має бути головне зображення. Воно відображається на головній сторінці та у соціальних мережах. Ширина зображення (мінімум 1200px). Якщо зображення містить текст, бажано щоб текст був згрупований у центрі, бо різні соціальні мережі підрізають зображення і текст може не відображатись повністю.

Зображення не потрібно вставляти в текст. ТІЛЬКИ ОПИС!!! (назва файлу, опис, авторство). Сам файл із зображенням має бути прикріплений до електронного листа.

Текст публікації:

Тексти, в яких відступи зроблені за допомогою пробілів до публікації не допускаються. Використовуйте ТАБ.

Текст має бути форматованим, містити абзаци. Зміщення тексту тільки через ТАБ. Тексти з абзацами через кілька пробілів прийматись до публікації не будуть. Важливі моменти в тексті можуть виділятись жирним шрифтом або іншим кольором.

Зображення у тексті помічаються назвою прикріпленого до листа файлу та його описом. Зображення не потрібно вставляти в текст. ТІЛЬКИ ОПИС!!! (назва файлу, опис, авторство). Сам файл із зображенням має бути прикріплений до електронного листа. Мінімальна ширина 1200 пікс.

Посилання у тексті можуть бути тільки на офіційні ресурси (МОН, КМУ, ВРУ, УЦОЯО). Посилання на комерційні ресурси будуть видалятись.

Якщо в тексті є таблиці, бажано щоб вони були не більше ніж у 3 стовпчики. Якщо більше – буде некоректне відображення у мобільній версії (на мобільних пристроях).

Підпис (авторство):

Вказуєте яким ім’ям підписати текст. Можна використовувати псевдонім. За бажанням – додаткова інформація про себе (посада, звання, т.і) не більше 2-х строчок.

 

———————

Технічна інформація:

Ключове слово (фраза). Слово, яке більш релевантне до вашого тексту. (Це саме слово має міститися у заголовку, це слово має найчастіше зустрічатись у тексті (від 6 разів і більше).

Технічний заголовок Meta Description (до 160 символів). Має містити ключове слово. Цей заголовок відображається у пошуку Google та описах публікації у соцмережах.

Позначки: слова або фрази в кількості від 3х до 10ти, по яких можна буде знайти цей текст в інтернеті.

Бажаний час публікації. Це впливає на охоплення. Наприклад, якщо публікація розрахована на вузьке коло (вчителі, які хочуть пройти сертифікацію) – бажано виходити в найбільш актуальний час для соціальних мереж (7-9 ранку та 18-22 вечора). Якщо більш широкий загал, можна на 23-30, в цей час агенства новин вже не дають новини і є можливість вийти на укр.нет.

———————–

Для більшого охоплення, бажано, робити репости та підтримувати цікавість в групах та спільнотах у соціальних мережах. Робити дописи у коментарях, поширювати в інших групах. Повторно поширювати, якщо інформація не втратила актуальність.

 

 

При невиконанні вищенаведених вимог, залишаємо за собою право відмовити у публікації.


Оплата публікації:

Після перевірки на клікерство (накручування переглядів суворо карається виключенням з проєкту без оплати), кожного 25 числа відбувається оплата з розрахунку 1 євро (в гривні по курсу НБУ на цей день) за повні 5000 переглядів ваших публікацій, але не менше 2 євро.  


Як це працює:                           

 • Заповнити форму https://forms.gle/jNyhA3cFxca7MaMN7
 • Надіслати матеріали (статтю, репортаж, методичні рекомендації, плани уроків, оповідання, все що на Вашу думку буде цікаво читачам Педагогічної преси) згідно з вищевказаними вимогами на адресу pedpresa@gmail.com , лист підписати ім’ям, яке вказали в формі.
 • Після перевірки і публікації, Ви отримаєте листа з посиланням на сторінку, де будуть відображені Ваші публікації та кількість переглядів. На цій сторінці також будуть відображені оплати за публікації. Це буде персональний кабінет Автора, доступ до якої матимете лише Ви.

Для авторів, які опублікують більше 5 публікацій, буде проведено майстер-клас на тему «Як стати популярним автором в інтернеті».

 

Наступний крок